Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sok maszturbálás lehet oka...

A sok maszturbálás lehet oka a száraz orgazmusank?

Figyelt kérdés
Naponta háromszor, van hogy többször önkielégítek és olyankor normálisan élvezek, van ondó. Viszont ha partnerrel vagyok akkor nincs és az orgazmus érzése se ugyanolyan.

2023. máj. 18. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Ez nagyon fura.
2023. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Mit csodálkozol, a sok matyizásra vagy rászokva.
2023. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezek alkalmi partnerek es nincs kapcsolatod? Nem lehet, hogy nem tudod magad vele teljesen elengedni?
2023. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen alkalmi partnerek voltak mind és teljesen nem tudom elengedni magam.
2023. máj. 18. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Az a helyzet hogy én is jobban szeretem a farkamat verni mint a barátnőmet dugni. De nálam nárcisztikus jellemvonást állapítottak meg és önimádó vagyok szóval nem csodálom hogy magamat jobban szeretem a barinőmnél ;)


De ondó van mindig csak jobban élvezem ha a saját lakásomban a jacuzzimban vagy az erkélyemen húzogatom a bőrt a farkamon és élvezem hogy micsoda nagyszerű és sikeres ember vagyok. Jobban ráizgulok magamra mint bárki másra.

2023. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, nem gondoltad arra, hogy maszti szex rovására mehet?

Függő lettél, inger is más lett.

2023. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem akkor semmilyen szervi bajod nincs. Onmagaban az onkielegites is egeszseges. Oke, nokent tanacsolom, de ha letezik ilyen, probald maskepp magadnak. Ne csak baromi gyorsan, gepiesen, mert igazi szex kozben maskepp megy.

Vagy ha nem ez a gond, hanem a masik ember jelenlete feszelyez, akivel ossze se vagy szokva, akkor olyannal, aki fontos, vagy legalabbis ismered, elfogod engedni magad.

Normalis vagy igy is.

2023. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ❤️
2023. máj. 19. 23:02
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
73%
Mekkora tipikus, kérdezőt szóra méltatta egy nő, rögtön elolvadás, piros szívecske... Nagyon gáz.
2023. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi van te nyomorék?
2023. máj. 20. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!