Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék műtét után....

Rövid fitymafék műtét után. Milyen kenőcs lenne jó? Stb.

Figyelt kérdés
5 napja volt fitymafék műtétem.összelett varva a seb,minden jól ment.a doki nem mondott semmit,h kenegetni kéne valami kenőccsel,pedig sztem biztos van valami,ami segítené a gyógyulást.A másik pedig...a varratokat,és a sebet nem csinálom ki a merevedéssel?mert reggelente szokott lenni(és néha máskor is:PxD),és akkor fáj is...köszi a választ előre is!
2010. okt. 11. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Körülmetélés volt?
2010. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem 3 évvel ezelőtt volt a műtétem és a doki fel is írta,hogy műtét után 3 hétig a neogranormon kenőcsel kell kenni.
2010. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hónapig nem szexelhetsz,ha nem akarod,hogy felszakadjon a varrat!
2010. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem volt körülmetélés,csak rövid fitymafék műtét.Neogranormon köszi szépen,be is szerzem!:D

Am szexelni nem is akarok vele,eléggé féltem így is...remélem a szimpla merevedés sem csinálja ki a varratokat/sebet

Kösz a válaszokat!

2010. okt. 11. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elektromosan csinálták, nem is vérzett, nem is varrták, de sztem ennyi idő után még nem szabad bolygatni a műtéti területet neked, főleg, hogy ott vannak a varratok is, kenegetni sem kellene még, csak lemosni kamillával(nem belelógatva), de olvass utána, a webbeteg(pont)hu-n írd be a keresőbe, hogy fitymafék.
2010. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó régi a kérdés. Nekem most volt, betadine-val kenem, meg kamillával mosom, megmosom és utána kenem be. Legalábbis ma így csináltam, így fogom egy ideig, azt mondta a doki, ma már hátrahúzhatom, csak óvatosan. Viszont nem tudom, hogy meddig kenjem?
2012. febr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Srácok... Nekem ma az 5 napja hogy elektro mitudomén mivel csinálták meg a fékemet.

A doki azt mondta csak kamilázzam. Esetleg phenylbutazollal kenjem. 2 . nap el is kezdtem mert mondja hogy 1 napig hagyam. 2 nap este jött rám a merevedés... 1-2 perces söt napközbe is. Nagyon paráztam miatta nehogy vérezzen. Közben vettem körömvirágot meg octenisept fertőtlenitőt. Kérdezem a dokit neogranormonal nem kell kenni erre á nem kell. Jó.

Na most ott tartunk hogy 5 .nap volt kb 1 perces merevedésem, és a hegye ahol át vágta a féket az alsó résznél a fitymánál. Elkezdett picit vérezni. Hú pánik... Na gyorsan kamilába bele áztattam gézzel le törölvettem. Gyorsan phenilbutasolal utána bekenem. Á nem jó ... Na azt is lemosom. Kapcsolok hogy van otthon neugranormon na azzal bekentem és láss csodát jobb!! Most nem vérzik.


Gyerekek jó lesz ha begyógyul már. Ja nem nagyon huzzogatom csak ameddig engedi.. Most alsó nelkül fekszek:)

2017. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!