Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Természetes tünet aranyér/végb...

Természetes tünet aranyér/végbélrepedés esetén a folyamatos intenzív vérzés?

Figyelt kérdés
Napok óta kínzó aranyér gyötör, ma reggel azonban arra ébredtem, hogy tiszta vér mindenem, azonnal eszméletvesztés-közeli állapotba is kerültem. Jobban megvizsgálva a fejleményeket arra lettem figyelmes, hogy az eddig meglévő kitüremkedésen keletkezett egy tályog-szerű seb, valószínűleg onnan való a vér, világos színe is erre enged következtetni. Sajnos azóta sem változott a helyzet, orvoshoz pedig nem vagyok képes eljutni, és tb-m sincs. Egyre jobban aggaszt a folyamatos, és számomra jelentősnek tűnő vérveszteség, kb 10 perc alatt ázik át egy szabványos papírzsebkendő. Alkalmaztam reparon kenőcsöt, és keserű sós ülőfürdőt... Csak remélni tudom, hogy ez természetes velejárója a dolognak, nem volt még ilyenem, ti mit gondoltok? Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. jún. 3. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom, hogy sürgősen orvoshoz kell menned.
2023. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egyáltalán nem az, irány a sürgősségi, most!
2023. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút nem az, nem normális, ha ennyire vérzik és mindenképp menj mielőbb orvoshoz, mielőtt még komolyabb baj lenne. Legjobb lenne, ha most indulnál is a sürgősségire.
2023. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem normális, mielőbb menj el az ügyeletre. Ha súlyos a helyzet, akkor nem számít, hogy van-e tb. Nem lenne jó, ha elvéreznél. Az aranyér minimálisan vérzik csak, lényegében csak akkor amikor megtörlöd a hátsódat. Sajnos ez akár sokkal komolyabb dolog is lehet.
2023. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Fognak kezelni, csak elkérnek 20-30 ezret érte. Menj be a sűrgősségire. Most!
2023. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
A tejtermékek egyoldalú fehérje szénhidrát sok só cukor is okozhatja , friss rostos lédús nyers táplálkozás kell .
2023. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Orvos!!!
2023. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Miért nincs TB-d.

Szociális alapon kerheted, hogy fizessék helyetted, ha munkanélküli vagy.

2023. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!