Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális vágy csökkenése?

Szexuális vágy csökkenése?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja nem érem el a teljes erekciót, nem kívánom az önkielégítést. Nincsen semmi tesi tünetem, vizelési panaszok, herefájdalom.. egyszóval semmi. Pszichésen kicsit másabb a helyzet, történt pár dolog mostanában az életemben és kicsit levertebb is vagyok, de voltam már régebben is hasonló helyzetekben és sosem volt baj e téren velem. És mivel nem érem el a kívánt merevedést+vágyat, ezért jobban rá is paráztam már a dologra. Szóval összességében, mintha egyik hétről a másikra (kis túlzással) iszonyúan lecsökkent volna a vágyam. Fásultság, kiégés, családi gondok okozhatnak ilyesmit? Hogyan nyerhetem vissza a vágyamat? Az életem mostanában elég monoton sajnos, kevés inger ért az elmúlt időszakban. Régebben hazajöttem és kívántam akár napi 2 maszturbációt is, de 1-2 naponta biztosan volt. Vagy utcán, munkahelyen néztem a lányokat, de most nem érzek vágyat. Reggeli merevedés van, de nem kőkeményre, illetve maszturbálásnál is talán 80%-os a merevedésem és azt is kézi rásegítéssel érem el. Van valaki hasonló helyzetben? 20/F

(nem vagyok túlsúlyos, nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt)



2023. jún. 7. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy okoznak, általában lelki oka van a potencia csökkenésnek. Ilyen fiatalon meg 99%-ban. Ez sajnos egy negatív visszacsatolási folyamat, tehát minél inkább rágörcsölsz, annál kevésbé fog menni és, ha nem megy megint jobban rágörcsölsz és így tovább. Szerintem ezt minden fiatal átéli hosszabb rövidebb időre az élete folymán.

Gondolkozz, hogy mi változott az életedben ahhoz képest amikor minden rendben volt? Elmondom én mit csináltam:

Életmód váltás, én pl elkezdtem futni. Este felé (tavasztól őszig kb minden 2.-3.napon) futok 8-10km-t. Nem muszáj neked ennyit, nekem ez van megszokva. Télen edzek. Próbálok odafigyelni az egészséges táplálkozásra, pl semmi cukor. A munkahelyi körülményekkel meg nem nagyon tudsz mit kezdeni, de ha úgy érzed ott toxikus a légkör akkor menj máshova. Van még egy fontos dolog. Én irattam fel szilendafil-t orvossal elfog küldeni vérvételre meg megvizsgál de mindegy, nem egy nagy cucc az egész. És egy ideig rá voltam állva, hogy minél tobb lánnyal csináltam. Ezek együttesen vissza adták az önbizalmam és bár még nem jöttem ki teljesen, de érzem a jelentős változást. Remélem segítettem, ha érdekel még valami írj!

2023. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően sok folyadék víz fogyasztása.

Ha lenne rendszeres szex akkor felébredne a vágy is a makkban

2023. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!