Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hullhat a hajam?

Miért hullhat a hajam?

Figyelt kérdés

Ma hajmosásnál tűnt fel hogy borzasztóan hull a hajam. Amire így elsőre tudok gondolni hogy, (egy rosszul időszakon vagyok túl) 2-3 hete (de akár lehet több is) biztosan nem mostam haját, ezt nem szeretném kifejteni jobban.


A másik hogy beteg voltam a Március 15-öt megelőző (láz) és követő héten, lehet hogy ez számít valamit. Meg mostanában olyan 1-2 hete a fogam fáj, habár nem mindig de néha-néha felsajdul.


Meg amire tippelni tudok, mégha hülye indok is, hogy egyrészt jön a nyár, még a szervezetem kifogyott a vitaminokból a tél alatt, amit eddig nem tudott pótolni, ezért.


Szerintetek? Elmenjek orvoshoz, vagy csak túlgondoltam, és az általam leírtak lehetséges indokok miatt van? Miért lehet?


2023. jún. 11. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmeállapot is lehet a háttérben.
2023. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 :XDD
2023. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet stressz, rossz fog, pajzsmirigy vagy vashiány (háziorvos néz egy teljes vérképet), bőrgyógyással is meg lehet nézetni (a hajhullás terjedelme, helye is számít), ha nő vagy akkor nőgyógyászat esetleges gyulladás miatt.


Egyelőre várj szerintem. Ha mostanában stresszes voltál simán lehet attól. Csináltad meg a fogadhat is. Vitaminkúra nem árt, szerintem vegyél 3 havi adagot. Ha elmúlik a stressz és akkor is hullik akkor a fentieket kell végigzongoráznod.

2023. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!