Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől hullhat a hajam?

Mitől hullhat a hajam?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete naponta körülbelül 10-12 szál hajam kihullik. Mitő lehet ez? Ha valamit számít, régóta szenvedek korpával, attól is hullhat a hajam?

13/F



2014. ápr. 5. 08:52
 1/7 manó1235 ***** válasza:
Az még nem sok haj :) ne aggódj, ha a fele eltűnne akkor sem lenne feltűnő, de tényleg. általában ősszel meg tavasszal is hullik az ember haja valamennyire ez normális. De ha nagyon aggódsz használj bánfi hajszeszt az pont hajhullásra való.
2014. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak amikor mosom a hajam, olyan is van, hogy 15-20 szál kihullik. Ez is normális?
2014. ápr. 5. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az átlagos napi hajhullás 50-100 szál közt teljesen normális. A te hajhullásod jóval átlag alatti, úgyhogy nem tudom mitől vagy megijedve.
2014. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 manó1235 ***** válasza:
igen hajmosás után is kijön pár szál de semmi vészes mondom :D
2014. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Korpásodádtól hullhat. Használj ellene patikai énes sampont vags nizoralt nekem az használt.
2014. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet sok mindentől ... én a helyedben megmutatnám bőrgyógyásznak. 10-12 szál amúgy nem kóros... a korpa viszont igen ...
2014. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia,

a Nizoral tényleg jó, de csak kúraszerűen lehet alkalmazni. Nekem a váltogatott samponok jöttek be. Legalább két sampont használok egyszerre, váltva. Semmi tunning, se lakk, se zselé, se hab. :(

- A Bánfi hajszeszt folyamatosan kell használni, legalább 3 hónapig, akkor van eredmény.

- Varga hajszesz, ezt is sokáig kell bedörzsölni.

- Tudom ajánlani az FLP-s sampont, az nekem jó volt, csak horribilis ára van.

- Revalid sampon (ez se olcsó, de jó)

- Zsálya teával való lemosás: jó maréknyi zsályalevelet leforrázol, 10 percig állni hagyod, kiveszed a leveleket és utána megvárod, míg langyosra hűl. Hajmosás után, ezzel leöblíted. A zsályának fertőtlenítő hatása van, baciölő.

A hajhullás valamilyen gyulladásból is eredhet vagy stresszből. Gyulladás lehet: pl. rossz fog. Stressz: iskola, doga, idióta osztálytársak...

2014. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!