Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Levágta az Ujjam nagyjából...

Levágta az Ujjam nagyjából felét a kultivátor?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete az első Ujj Percem alatt letépte a kultivátor.

Vissza varrták, de mivel letépte ezért annyira megsérült az artéria hogy elhalt. Vissza le kellett szedni..

És nagyon rosszul Érzem így Magam….

A bal mutató Ujjról van szó.

Elég fontos új volt..

Nagyon depressziós lettem tőle folyamatosan csak szomorkodok..

Valamint ezzel kapcsolatban nagyon kedves az orvos és a szívén viselte hogy megmentse.. Hétfőn megyek vissza összevarrni. Mikor illik oda adni neki az ajándék kosarat köszönet képpen?

Valamint mit csináljak hogy meg tudjam emészteni lelkileg?

A válaszokat előre is köszönöm.


2023. jún. 13. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnàlatos, ami történt! Az vigasztaljon, hogy rosszabbùl is jàrhattàl volna. Az ajàndékot a kezelés befejezése utàn szoktàk oda adni! Minden jòt!
2023. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz erre mit mondani. Lehet hogy van egy könyv a témában, ami segíthetne. :)
2023. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!<3
2023. jún. 13. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt néztem ki, azt írtam a google keresőbe, hogy könyv trauma feldolgozása...

2023. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak a hüvelykujját tépte egy forgó csavarra csavarodott, és rászorult munkavédelmi kesztyű. Ráadásul a jobb kezén. Végül is valahogy feldolgozta. Gyógyszerész lett, és most már 65 éves. Középiskolás korunkban volt.
2023. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fontos ujj, ráadásul nem az egészet tépte le, csak a végéből. Amint elfogadod a történteket, élhetsz teljes életet. Ebben most csak az érthető rossz érzéseid akadályoznak me.g
2023. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajándékkosarat meg ne vigyél, kap fizetést az orvos.
2023. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm mindenkinek❤️
2023. júl. 2. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!