Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A démoni kultivátorok nagymest...

A démoni kultivátorok nagymestere végig a múltban játszódik?

Figyelt kérdés
Mármint az elején halad a sztori aztán vissza visszatekintünk a múltba. Végig a múltba lesznek utánna a történések az első részben vagy visszamegyünk a jelenbe(kérdőjel) Előre is köszi

2022. júl. 29. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha az élőszereplős sorozatot nézed, akkor a 33. részben vége lesz a múltbeli szálnak, és a hátralevő 17 rész a jelenben fog játszódni.
2022. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Viszont úgy látszik nem pontosítottam abkérdést mert én a könyv első részéről érdeklődtem holna
2022. júl. 30. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A könyvekben végig oda-vissza váltunk a múlt és a jelen között. A múlt sok esetben magyarázatként szolgál, és a jelenbeli cselekmény túl fontos ahhoz, hogy ne térjen vissza rá a történet.
2022. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 31. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!