Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi herpesz a makkon mennyi...

Nemi herpesz a makkon mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
3 napja kijött rajtam valami, gennyes piros hólyagok. Voltam urológusnál. Azt mondta herpesz. Felírt egy gyógyszert amit 5 napig kell szednem. Kentem még ilyen 10%os jódtartalmúvkenőccsel ami a gennyesedést valamennyire visszahúzta, de fáj és csíp. Sosem volt még ilyen bajom. Meddig tart ez még?
2023. jún. 21. 23:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg annyit mondott az orvos hogy menjen tovább a kenőccsel. De hogy meddig azt nem mondta.
2023. jún. 21. 23:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyasmi. Én a Bőr és nemibeteg gondozóba mentem vele. Aszondja: "herpesz". Mondom én, a feleségemen kívül soha senkivel nem voltam, mostanában még vele sem. Akkor valami "olyasmi", herpesz -szerű dolog. 5 vagy 6 bőrgyógyásznál voltam vele, mire az utolsótól kapott rózsaszín kence meggyógyította. Később még egyszer valamikor kiújult, de azóta vannak kimondottan vírus elleni szerek, sőt szájon át szedhető tabletta is. Azokkal gyorsabb a gyógyulás. De akkor is minimum 1 hónap, másfél, ha szerencséd van. Ha nincs, akár 3 hónap is lehet.
2023. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg herpesz, akkor haziorvos is irhat fel virusra gyogyszert, van, hogy nem eleg egy kura. Es az immunrendszered esetleg gyengebb, azt erositsd. Esetleg meg voltal fazva, faradt vagy, idegeskedsz? Visszaterhet, de akkor azonnal kell iratni, meg idoben elnyomni.
2023. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, es ez maskor egeszen mashol is kijohet rajtad, haton, torzson, feneken. A herpeszes kezeddel ne erj semmihez. Kesobb arra is figyelj, van-e kis karmolasnak tuno sebes vonal rajtad.
2023. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg külföldön vagyok, felírtak egy 5 napos kúrát. Herpes Simplexre való gyógyszert. Sosem volt meg ilyen problémám. A számon egyszer se volt semmi ahogy a nemi szervesen sem. Ami az idegeskedést illeti elég sokat stresszelek. Minden nap szedek vitaminokat, nem gondolom hogy az immunrendszerem gyenge lenne.
2023. jún. 22. 16:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok a nehezén. Elmúltak a sebek, de a nyoma még látszik a bőr alatt. Az is el fog múlni?
2023. júl. 2. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen nyomtalanul begyógyul. Nekem is nagyon mély levedző sebek voltak. Már 10 éve nem újult ki semmi. Már abban is kételkedem, hogy herpesz volt. Vagy hogy az törvényszerűen kiújul.
2023. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!