Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért folyik a farkamból...

Miért folyik a farkamból átlátszó váladék, ha sokáig áll fel, meg egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés
általában ha a barátnőmmel vagyok akkor szokott előfordulni
2010. okt. 12. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Előváladék. De mielőtt ilyen fontos dolgokba kezdtek barátnőddel, tanulmányozd a "nagy dolgokat", kérlek...

Amúgy sem fog jól működni, ha nem tudjátok, mi micsoda.

2010. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előváladék ez igaz,de mivel nem tudod nem kell hogy a barátnőd tapogasson,gondolom még elég fiatal lehetsz,majd ha éretebb leszel korban és fizikálisan is,akkor ráérsz ezzel foglalkozni,később majd ebből lesz a sperma.

Mennyi idős vagy?És mégis mit csináltok?

2010. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 vagyok, de még nem merültünk bele a "nagy dolgokba"
2010. okt. 14. 09:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd felizgulsz attól van,a fiatalabb fiúknál 12-15 éveseknél van hogy spontán magömlés,vagy előváladák történik,ha olyan jellegűt álmodnak(sex),vagy látnak,gondolnak,valakinél meg semmi sem kell ebben a korban és mégis ragacsos lesz a gatyája.Nézd gondolom,ha felállítja a barátnéd,akkor felizgatott előtte és attól van,ha fehér színű lesz,akkor az már sperma.Na nem tudom mennyire vagy felvilágosítva,de nem nagyon,azzal vigyázzatok,ne hogy hüvelyébe kerüljön aztán terhes lesz,de ez előváladékkal is ritka esetben megtörténhet.
2010. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!