Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 106-os vérnyomásnál jól...

106-os vérnyomásnál jól tettem hogy nem vettem be a vérnyomáscsökkentőt?

Figyelt kérdés
Megmértem a vérnyomásom 106 volt,így nem mertem bevenni a vérnyomáscsökkentőt amit az orvos felírt.Ráadásul aranyerem is van minden vécézésnél távozik valamennyi vér belőlem.Vagy a gyógyszert akkor is be kellett volna venni?40/F

2023. júl. 2. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem verhigito, mi koze a verzo aranyeredhez?
2023. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 csak nem tudom nem e az aranyerem miatt ment így le a vérnyomásom.120 körül volt korábban.
2023. júl. 2. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Még jó, hogy nem vetted be. Egyáltalán mi a fenéért kaptál vérnyomáscsökkentőt?
2023. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Altalaban mennyi a vernyomasod?

Jobb, hogy nem vetted be ennyire alacsonyra, viszont ha alacsonyabb szokott lenni, akkor erdemes visszamenni es megmondani h kisebb dozisba kell. Vagy onkenyesen felezed a mostani adagodat. De ilyeneket jobb megvitatni (bar sokszor nem akanljak, miert? Mert igy hamarabb elfogy es tobbet kell venned, na meg ha lesz eleg mellekhatasa legalabb mas gyogyszereket is vehetsz rajuk). Most az a kis mennyisegu ver ami tavozik belole szekelesnel, az nem akkora vervesztes, hogy igy lemenjen. Ha csak belul nem verzel vagy omlik beloled amikor uritesz.

2023. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hetente jártam a háziorvoshoz vérnyomásmérésre kétszer is magas értéket mutatott a vérnyomásmérő és fölírt az orvos vérnyomáscsökkentőt.Mindennap egy felet kell bevennem.
2023. júl. 2. 15:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Kétszer én is mértem itthon 140 felett.Volt,hogy 148-at mértem.De ez csak kétszer volt.Mostanában 110-120 volt.
2023. júl. 2. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég pancser háziorvosod van, először vérnyomásnaplót kell vezetni, nem két értékre adnak csökkentőt.
2023. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Jó reggelt kívánok, ez itt a fideszes egészségügy. Orbán főorvos vagyok. Sietett a rendelőbe ezért felment kicsit a vérnyomása? Nem baj, írok fel hatalmas dózisban vérnyomáscsökkentőt. Azt szedje folyamatosan! Köszönöm. Jöhet a következő beteg!


Na, így működik az orvoslás mióta a fidesz tönkrevágta az egészségügyet. Nekem egyszeri mérésre akart felírni vérnyomáscsökkentőt mert szaladtam a rendelőbe és a normál helyett 150 volt pillanatnyilag. Soha életemben nem volt magas a vérnyomásom, most sem az. De felírta volna. Ismerősöm állandóan ájuldozik tőle, mert leesik a vérnyomása ha beveszi, mivel nem is magas neki. Őt is egy ilyen fideszes orvos kezelte. Hiába mondom, hogy ne szedje ha nem magas. "Az orvos azt mondta akkor is kell, ezt mindig kell". Oké...


#7 nem két értékre adnak vérnyomáscsökkentőt? Persze hogy nem, hanem egyre, arra is telefonon... De szavazz csak te is a fideszre továbbra is... Ennél lejjebb már nem mehet az egészségügy...

2023. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy a te háziorvosod ilyen, az enyém nem. És ne kavard bele az én szavazásomat ebbe a kérdésbe. Nem kell személyeskedni.
2023. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!