Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájhat a hasuk a férfiaknak...

Fájhat a hasuk a férfiaknak ha nem szexelnek?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt (tini koromban) volt egy kapcsolatom, ő már nagykorú volt én pár évvel fiatalabb voltam és tapasztalatlan(szűz). A barátom rosszul volt napokig fájlalta a hasát, ki is ment hozzá az orvos, elvileg azt mondta neki, hogy azért fájhat mert "nem ürítette ki a tartályt" (nem szexelt)

Ne kövezzetek meg, de a mai napig nem tudom, hogy csak szórakozott velem vagy komolyan mondta ezt. 🙈

Létezik ilyen, vagy csak azt akarhatta, hogy feküdjek le vele?

Azóta már nem vagyunk együtt és szex se volt, megkérdezni nem mertem akkor még, így utólag meg..😅 de a mai napig kíváncsi vagyok ezügyben. 😃



2023. júl. 3. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az orvos a beleire gondolt. Nem ürítette ki a tartályt = nem ment el szarni.
2023. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szex hiány miatt közvetlenül nem fájhat a has. A golyói fájhatnak egy férfinek, abban az esetben, ha felzgattad, de nem élvezett el.
2023. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%
Valóban előfordulhat, ha verte, de nem lőtte ki az örökítőanyagot hamvas testekre.
2023. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
XDDD ezt benezeted, ahogy egyes írta arra gondolt xD
2023. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Vőlegénybetegség a hivatalos neve. Nekem a herémmel együtt az alhasam is fájt már emiatt. Ez akkor van, ha nagyon ráizgulsz valakire, a közeledben van, akár petting is van, de nincs befejezve a dolog. Ez egy kínzás amúgy a férfiaknak, rossz élmény volt nekem, mert először nem tudtam mi történik velem.
2023. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Fiatal fiúknál lehetséges.
2023. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!