Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért olyan nehéz a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a mai világban a fiúknak, férfiaknak, hogy virággal köszöntsenek? 16 éves vagyok, és utoljára 2 éve kaptam virágot. És igenis hiányzik, mert szerintem ez egy rettenetes kedves gesztus. De akárhány barátom volt, egyik sem adott.16l

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 18:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Nálam ez alap pedig. Sajnálom, hogy ilyenek voltak Veled. Majd lesz jobb ;)
2021. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én meg 38 vagyok, és utálom, ha vágott virágot kapok. Miattam ne gyilkoljanak le egyetlen növényt se.
2021. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Nálam azért mert az első szerelmemet (még általánosba) elhívtam randira, vittem virágot és erre fogta magát és direkt elsétált csak úgy mellettem :D...Onnantól kezdve megfogadtam nőnek soha nem fogok virágot venni (kivéve anyámat).
2021. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kor ízlése átalakult, manapság sok lány már nem igényli ezt, ezért a srácok nem is próbálkoznak ilyesmivel. Ritka kivétel vagy
2021. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Tudod a nőknek milyen világ volt mikor a férfiak virágokat adtak? Ha a jogokat visszadnád a virágokért akkor sajnállak. Megváltozott a világ fogadd el.
2021. dec. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
én nagyon sűrűn kapok a páromtól. 1 éve vagyunk egyutt és szintem majdnem minden honapban kaptam tole. sőtt volt hogy csak úgy szimplan meglepett egyel🥰 én 15 lány ő 17 fiú
2021. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Mivel sokaknak már nem alapvetés a virág, ezért ilyenkor tessék szólni, hogy te igenis örülnél virágnak.

Ha adok bárkinek is virágot, az szinte biztosan cserepes.

2021. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha megnézed, már nagyon kevés igazi férfi és igazi nő van. Lassan kezd kihalni az igény is ilyesmire, amiről a nők tehetnek. Nem követelik meg, hogy kedveskedjenek nekik, nőként bánjanak velük. Manapság a lekottlott BMW tulajokért vannak oda a csajok. Egy ilyen kaliberű embertől meg virágot várni, olyan, mintha nyáron várnád a hóesést. Azaz szinte nulla az esélye. Ne hülyegyerek barátot keress, aki azzal menőzik, hogy megkapta a legújabb iphonet, hanem olyat, aki szolidabb, csendesebb, de helyén van a lelke.
2021. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
15.58-as: ez olyan tankönyvi példa volt a sztereotípiára...
2021. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
16:08 Miért csak nem BMW büszke tulajdonosa vagy. :D Nyilván nem a lényeget ragadod ki a mondandómból, hanem valami olyat, ami nem érdekli a kérdezőt. Senkit nem érdekel, hogy neked milyen kocsid van. Attól, hogy vannak jellegzetes hü.yegyerek autó típusok, attól még van pár kivétel aki nem h.lyegyerek. A lényeg átment kérdezőnek, hogy ha normális barátot akar, aki visz neki virágot stb, mit kell tenni.
2021. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!