Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fogyhattam annyit hogy...

Mitől fogyhattam annyit hogy 62 kg vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából lett cserélve mérleg, szóval lehet előtte mért rosszul.

65-66 kg voltam előtte.

Még mielőtt ilyen választ kapok, félévente járok orvoshoz szűrővizsgálatokra már volt hogy nem is akart fogadni. Elvileg nincs semmi bajom.

Sportolok, focizok. De úgy külön edzeni nem szoktam mert lusta vagyok. Fizikai munkát végzek raktáros vagyok, ami már ilyen 20-25 kg+ azzal bajlódok de eddig még nem volt panasz rám.

Étkezéssel van gondom, mert reggel pár falatot eszek házikolbász, fehér kenyér, sajt ilyesmi. Délben általában rántotthús rizzsel vagy krumplival, esetleg ha lehet valami pörkölt vagy brassói. Rendes nagy adagot és meg is eszem. Aztán ha hazamegyek 18 óra körül eszek valami főttkaját még, viszont éjjel már nem.


Mindenesetre a kérdést azért tettem fel mert 173 cm hez a 66 még azt mondom maximum belefér, de a 62 az már rohadt kevés...

De évekig jártam orvoshoz, hogy van e valami bajom és elvileg nincs. Még suliban ilyen 60 alatt voltam. Amikor kondiztam egy ideig sikerült 70 kg nak lennem (2016-ban)


30 F



2023. júl. 7. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen típusú vagy, nincs semmi gond. 3 kg eltérésről beszélünk. Nincs semmi bajod.
2023. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Nem értem min problémázol...
2023. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3 kiló állandó mozgósúly mindenkinél...
2023. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3 kilót ingadozik mindenki súlya, plusz neked fogalmad sincs mennyit eszel igazából és a mérleged sem megbízható. Mi a kerdés ?
2023. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha rövid időn belül 10 százaléknál többet fogy az ember akaratlanul, akkor érdemes egészségügyi okra gyanakodni.
2023. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg alapból ilyen a genetikád, plusz egész nap pakolsz, mellette focizol. Tehát folyamatosan meg van a testmozgás és a kalóriaégetés. Emellett meleg is van, nyáron pedig általában fogyni szoktak az emberek.
2023. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
neked fejben van valami rossz gondolatod.. hisz emlited is hogy az orvos is elzavar. Vedd be a leszarom tablettát. Ha a széklet rendben van nincs nagy puffadás akkor nincs nagy gond. Ha meg van akkor egy fél kiskanál/nap utifű maghéjjal pótold a rostokat.. Ha sokat agyalsz ezen azzal fogsz gondot okozni. Gondolj a placebora és a nacebora..
2023. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek járt az zöld kivéve az 5-ösnek, szerintem el sem olvasta a kérdést, hogy a létező összes orvosnál jártam már.

Egyébként igen, mozgósúly vagy mi, mert ebéd után már 63 volt.

2023. júl. 7. 13:40
 9/13 A kérdező kommentje:

Sok rosszindulatú ember mondja hogy menjek orvoshoz, az orvos meg hogy minek jöttem? Na ez egy nagyon jó szituáció...

Vagy a másik hogy egyek, minden reggel házikolbászt eszek fehérkennyérrel.

2023. júl. 7. 13:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Kokó 170 cm magas, és 50 kg körüli súlycsoportban lett világ- és olimpiai bajnok, szóval a te 62-63 kilód messze nem vészes.
2023. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!