Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Attol hogy megy a hasam az...

Attol hogy megy a hasam az utóbbi időben fogyhattam?

Figyelt kérdés
2 hete történt velem egy munkahelyi baleset. Kis mennyiségű vegyszert nyeltem. De azóta allando jelleggel megy a hasam, amit megeszek 1 ora mulva kint is van hasmenéskent, majdhogynem folyékonyan. Testveremmel azota nem találkoztam, azt mondta h nagyon le vagyok fogyva, meg be van esve az arcom. Létezik hogy emiatt?

2021. aug. 5. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasmenéstől fogyás? Hogyne.

Orvosnál azért voltál? Mert hosszútávon ez nagyon nem jó.

2021. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem mentél el orvoshoz? Már hogyne fogyhatnál hasmenéstől, ráadásul erősen dehidratál és feléli a szervezeted vízkészleteit. Ne szórakozzunk már, hogy vegyszert nyelsz, majd nem tudod összetenni az 1+1et és gyakorin kérdezel. Orvos.
2021. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván, nem tud felszívódni a tápanyag.

Lehet ezt cizellálni, ha túlsúlyos vagy akkor a testvéred hízeleg, ha normál, vagy vékony a testalkatod, akkor ez nagyon látványos lehet. Ettől a probléma fennáll, úgyhogy azonnal orvos!

2021. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak egy nyelet volt, nem gondoltam hogy az okozhat ilyen problemat. Sogorom mikor meglátott elso kérdése az volt h minden oke? Eltunt a fenekem meg nagyon betegnek látszik az arcom. Atlag testsúlyu vagyok.
2021. aug. 5. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen vegyszer, leírhatnád, hogy miről van szó, sokat segítene!
2021. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mertyl PU cleaner ha jol remlik. Lugos a bőrömet total leszedte, plusz a sebeket is. A sebek szepen megdagadtak es bezoldultek. Par perc alatt a gumikesztyut is leoldja. Az adatlapja nem ir semmit arrol hogy mi van akkor lenyeltem. Csak ha szajba kerul akkor vizzel kimosni
2021. aug. 6. 06:34
 7/9 anonim ***** válasza:
És milyen munkahely ez, hogy felvesznek ilyen butácska dolgozókat, akik nem hogy végigaludták a baleseti tájékoztatót, de annyi sütnivalójuk nincs, hogy azonnal rohanjanak az orvoshoz?
2021. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat nem ijedtem meg tole, a muszakvezetom jobban aggodott mint en. Haza is lettem kuldve hogy furodjek meg, meg csereljek ruhat, mert hogy egy 60literes tarolo esett "ram" telibe kapva az arcom, es ugy mindent rajtam. Ha rajtam mulik egesznap úgy maradok a munkában. Eddig engem nem zavart amig tesomek nem szoltak be. Nekem a fogyás fel sem tűnt.
2021. aug. 6. 11:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg ha tehetem az orvosom kerulom, mert nem szeret
2021. aug. 6. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!