Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kérdezem, hogy vannak e...

Kérdezem, hogy vannak e olyanok akik az Articsóka ételkiegészítőt szedte már? Milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Ez májat méregtelenítő gyógyszer, ha jól tudom csak orvosi receptre lehet megvásárolni, a gyógyszertárakban.Ki milyen véleménnyel van erről a gyógyszerről?
2023. júl. 9. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem ételkiegészítő, hanem étrend-kiegészítő.

2. Az articsóka egy növény, amely gyógyhatással rendelkezik, tehát gyógynövény, és nem gyógyszer.

3. Mivel gyógynövény, így kb bármelyik herbáriában, de akár még drogériában is tudsz venni kapszulát, de akár szálas teát is.

2023. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kiigazítást. Én úgy tudom hogy a máj méregtelenítésére használják. Ha valaki már használta ezt, kérem a hatásokat ismertesse velem. Köszönöm szépen:
2023. júl. 9. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!