Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti emlékeztek hány...

Fiúk! Ti emlékeztek hány évesen tudtátok elsőnek hátra húzni a fitymát?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ezt rögtön kis korban kell, amikor az anyuka fürdet, ha ezt elhalasztod akkor letapad, begyullad.
2023. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem #1. Nem is tudom hány éves korig nem szabad a fitymát hatrahuzni
2023. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
1 es ezt dolgot olvasd újra.
2023. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
4,aztan 11, mert letapadt 😅
2023. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 én sokkal rosszabbul jártam ezért is kérdeztem... nekem 6 körül volt hátrahúzható talán utána letapadt és 15 éves koromra lett normálisan hátrahúzható.
2023. júl. 20. 16:42
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Én amióta az eszemet tudom hátratudom húzni.
2023. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 Szerintem is ez a normális. Azután akinek nem megy, annak fitymaszűkülete van. Van, aki felnőtt korára kinövi, aki meg nem, azt megműtik. De ez a csekély létszámú kissebbség.
2023. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé durva fitymaszűkületem volt 10-13-15 éves koromig. Nem tudtam semennyire hátrahúzni. Aztán egy időben már gondolkodtam azon, hogy ehhez orvoshoz kell fordulnom majd, de nagyon szégyelltem. Ezért otthoni módszerrel, fokozatosan lazító krémekkel megtudtam oldani végül. Eléggé fajt, nagyon kellemetlen volt, és utána is még sokáig, de pár hónap alatt sikerült úgymond "megcsinálnom". Ettől függetlenül nem ajánlom, ha ilyen problémád van, fordulj orvoshoz.
2023. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem 8-9 évesen, de utána még egy ideig le volt tapadva. Aztán utána nem tudom mennyi idővel de még alsó tagozatba jártam, az is elmúlt.
2023. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Gyakorisok... :)


Igen, 1-es jól írta. Két fiú anyukája vagyok és hátra kellett húzni nekik, nagyon óvatosan és nem erőltetve. Minden nap, fürdésnél. Nincs ebben semmi perverz vagy furcsa, ez teljesen természetes. Nyilván amikor nagyobbak lettek, akkor elmondtam nekik, hogy mit kell csinálni és ők csinálták maguknak. Aztán már még nagyobbak lettek és azóta nyilván nem tudom, hogy mi a helyzet ezen a téren.


A nagyobbnak egyébként soha nem volt gond, a kicsinek igen. De most, hogy már nagy ló, nyilván nem kérdezem meg tőle, hogy "fijjam, amúgy hátra tudod húzni?".

2023. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!