Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti emlékeztek hány...

Fiúk! Ti emlékeztek hány évesen tudtátok elsőnek hátra húzni a fitymát?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 12:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
10# 1 es vagyok nekem is van fiam, de ezeknek írhatsz bármit
2023. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

11


Hát jah... butaságra nincs orvosság. :)


10-es voltam

2023. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

"Hány évesek?

Mikor mondtad el nekik?"


Privire válaszolok itt.


Fiatal felnőttek.


Nem tudom. Aki jó anyuka, az figyel a gyerekeire és saját magára, a megérzéseire, a megfigyeléseire, az ORVOSRA (merthogy az orvos mondta, hogy ezt kell csinálni). Gondolom olyan 3-4 évesek lehettek, amikor mondtam, hogy csinálják maguknak, de a fene sem emlékszik. Amúgy is, egy gyerek nem abból tanul, amit mondasz neki, hanem abból, amit lát tőled. Tehát nyilván nem lepődtek meg, hogy most már ez az ő feladatuk, hiszen tudták, hogy ezt kell csinálni. stb. (Amúgy mivel nem ikrek és írtam is, hogy van nagyobb meg kisebb és együtt fürödtek sokáig, mivel azonos neműek, a kicsi nyilván a nagytól IS megtanulta, hogy mi a teendő.)

2023. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
(Csak zárójelben még annyit hozzáteszek, érdekesség kedvéért, na meg hátha valakinek vmikor jól jön az infó: a kicsi még csak 10 hónapos volt, amikor bárányhimlősek lettek. A gyerekorvos mondta, hogy két helyen kell nagyon figyelni, hogy nincs-e kiütés: a szemnél és a hímvesszőn. Na amilyen szerencsém volt, a kicsinek richtig volt az utóbbin. Ehhez (is) természetesen vissza kellett húzni a fitymát, hogy kiderüljön ill. amikor kiderült, hogy kezelhessem. Egy antibiotikumos krémet kellett oda használni.)
2023. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

#10 persze, mindenki hülye csak te nem.

csecsemőknek NEM szabad hátrahúzni a fitymát, akkor sem ha önteltségedben mindenkit lenézel

2023. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"A legtöbb újszülöttnek ún. celluláris adhéziója van (a fityma és a makk bőrének sejtes összetapadása, letapadása) kezdetben, ami azt jelenti, hogy a fityma nem húzható a makk mögé. Ez az esetek döntő többségében spontán oldódik 2 éves kor környékére, így nem szükséges a bőr korai felhúzása."


[link]


ez volt az első találat. esetleg szeretnél ide vonatkozó cikket a pubmedről is?


hány helyről idézzek, kedves, mindent jobban tudó anyuka?

2023. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

15, 16


A gyerekorvos mondta, h mit kell csinálni. Én kérek elnézést, h azt csináltam, amit mondott (egy évtizedek óta praktizáló, kiváló orvosról beszélünk).


Olvasni sem tudtok meg szöveget értelmezni sem. Írtam, hogy nagyon óvatosan, nem erőltetve, csak addig kellett felhúzni a bőrt, ameddig ment. Gondolod, h egy pici fiúcsecsemő, aki úgy szarja össze magát a pelusban, hogy derékig szaros lesz elöl-hátul, azt nem kell utána megcsutakolni? És amikor már nagyobb és játszótérre lehet menni, akkor nem megy homok mindenhova??


Te hány gyereket neveltél fel eddig, te iq fighter? 😂😂

2023. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15, 16


Egyébként persze, linkelj cikkeket a PubMed-ről. Én is szoktam szakirodalmat olvasni és én is szoktam forrásmegjelöléssel idézni belőlük.

2023. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nnna, megvan. Ti itt arról beszéltek, hogy a makk mögé? fölé? nem szabad húzni a bőrt. Természetesen ezt én sem csináltam. Addig húztam fel, ameddig lazán, fájdalom nélkül ment. Ezt éppen harmadszor írom le...
2023. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem.

2évesen metéltek.

2023. aug. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!