Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spuri fogyasztás után merevedé...

Spuri fogyasztás után merevedési zavar?

Figyelt kérdés
Szeretnek erdeklodni hogy ha tegnap (este 6-10ig) fogyasztottam speedet (elso alakalom, 4-5 csik) es eszrevettem hogy a peniszem kisebb a kelletenel. Megprobaltam onkielegiteni de nem sikerult. Talan nem jut el a ver odaig? Miert van ez? Mi a teendo ilyenkor, visszafog az eredetire noni?

2023. júl. 23. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimegy belőled az a szar, ugyanolyan lesz, mint előtte.
2023. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb mikor fog kimenni belolem vagy ez mas mindenkinel?
2023. júl. 23. 10:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri droghasználat nem fog benne maradandó kárt tenni, de hosszútávú amfetamin használat egyik lehetséges mellékhatása a merevedési zavar. Az oka az, hogy a merevedést szabályozó gerincvelői reflexkörökben a szimpatikus izgalom (stressz, félelem, szimpatomimetikus hatású drog/gyógyszer bevétele) a merevedést megengedő részt gátlás alatt tartja. (Illetve ezen felül magában a pénisz ereiben az erek simaizmait összehúzódva tartja.)
2023. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Milyen erzes, mire kell szamitsak ha kezd elmulni?
2023. júl. 23. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kb mikor fog kimenni belolem vagy ez mas mindenkinel?"


Felezési idő kb 9-12 óra. Igen, egyénenként is változó lehet, de gyorsíthatod ha sok vizet iszol és tartózkodsz a tejtermékektől és gyümölcsöktől, illetve alapvetően olyan élelmiszerektől, amik lúgosítják a vizeletet. Az amfetaminok gyengén bázikus molekulák és fő kiürülési útvonaluk a vese. Ha a vizelet savasabb és nagyobb mennyiségű, gyorsabban fognak ürülni.

2023. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Keményebb szpídezés után kb egy napig élőholt az ember. Persze ez nagyban mennyiség függő is, de a lényeg hogy van egy kemény másnapja amikor a szervezet "visszatölti" a hirtelen leadott nagy energiát. Ilyenkor másnap jellemző a nyomott hangulat és fizikailag kb mintha beteg lenne az ember.

Aztán a másnap után még van egy 3 napos lájtos utóhatás is, és extra nagy dózisnál kb 1 hét is kellhet mire teljesen regenerálódik az ember.

Azt is érdemes megemlíteni hogy a manapság kapható szpídek jórészt már nem amfetamint, hanem valami ismeretlen dizájner drogot tartalmaz. Szóval nem lehet kiszámítani a hosszabb távú mellékhatásait.

2023. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem azt, hogy miert van ez a spuritol valakinek valami ötlet?
2023. júl. 23. 17:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit raknak a mostani spurikba, de kb. 5 éve, amikor egy kicsit jobban rácsúsztunk, semmilyen merevedési zavar nem járt mellé, sőőőt...

-

Viszont a másnapja, harmadnapja tényleg az egyik leggusztustalanabb érzés a világon, mondjuk maga a szer is bőven aljas.

Kipróbáltad, oké, de a helyedben messziről elkerülném, mert amúgy meg tényleg nem tudhatod, mi van benne...

2023. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azóta minden oké?
2023. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azóta sem, ugyanolyan kicsi de nemtudom miért.:/
2023. júl. 24. 03:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!