Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem mit tegyek?

Rövid a fitymafékem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régóta észrevettem hogy van egy húr szerű valami a péniszem elején ez aggasztott és utána kerestem és kiderült hogy rövid fitymafékem van és az a kérdésem hogy ez mennyire okoz gondot, mikor van gond? Illetve maszturbálásnál sem húztam sose a fitymám hátra csak a bőrrel…

Kellemetlen kérdés de tanácstalan vagyok.

Elvileg ez egy rutin műtét és igy lehet bevallalom csak azt nemtudom hogy mennyire veszélyes illetve ha merev a péniszem akkor nehezen jön le a bőr róla de alap helyzetben nincs problémam vele.

Valaki tud tanácsot adni?


2023. júl. 24. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a műtét segit ezen a problémán. Keressél egy jó Urológust.
2023. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb naponta, de egy héten 3-4 alkalommal tuti felmerül ugyanaz a fitymafék vagy szűkület gond kérdésben, tehát nem vagy egyedül a dologgal, és mint mindenki másnak, neked is azt tanácsolom hogy urológust kell felkeresni, aki kb naponta találkozik ilyen gonddal, tehát nem ciki a dolog, félni pedig nem kell.
2023. júl. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de alap helyzetben nincs problémam vele. "

De nem alaphelyzetben fogsz szexelni!!!

2023. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!