Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid lenne a fitymafékem?

Rövid lenne a fitymafékem?

Figyelt kérdés
Szoval a problemam a kovetkezo. Lankadt allapotban boven a makkom alá tudom húzni a fitymám, de ilyenkor a fitymafékem láthatóan elkezdi lehúzni a makkom, merev állapotban pedig a makk alá konnyen lemegy a fityma, tovább viszont már csak nagyon kicsit tudom húzni, és ha nagyon próbálkozom egy kis feszülést is érzek, valamint ilyenkor egy kicsit felgyulemlik a fityma a makkom alatt. Rövid a fitymafékem, és akadályozhat ez a szexuális életemben?

2023. márc. 8. 22:57
 1/10 A kérdező kommentje:
valamint még annyi hogy merev állapotban magától nem megy hátra a fitymám, hanem nekem kell lehúzni
2023. márc. 8. 22:58
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Üdvözöllek! Valóban ez már probléma, mert a szexuális életedet is meg tudja keseriteni, de lehet rajta segiteni. A fitymafék mütét körülbelül 10-15 percet vesz igénybe, és ambulánsan el lehet végezni. Helyi érzéstelenitőt kapsz és fertőtlenités után a fitymafék haránt irányú átvágása történik. A vérzés csillapitást követően néhány, spontán felszivodó varrattal kerülnek a sebszélek egyesitésre.
2023. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ilyen kb 1cmvel tudom meg lejjebb huzni merev allapotban, akkor viszont mar erzem egy kicsit a feszulest
2023. márc. 9. 08:19
 4/10 A kérdező kommentje:
ha tovább akarom huzni
2023. márc. 9. 08:49
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen mértékű rövidség, ami fájdalmat nem okoz, általában nem okoz más problémát sem. Ha hevesebb szex közben bereped és vérzik is, akkor meg lehet fontolni egy kisebb "kozmetikai" beavatkozást.
2023. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hat nem tudom h nem okozna e problemat, mivel onkielegiteskor is a makkon szoktam csusztatni a fitymat, a makk alatt mar nem olyan kellemes.
2023. márc. 9. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne, ha megmutatnás egy Urológusnak!
2023. márc. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
0%
Menj vele orvoshoz.
2023. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azert ha nem muszaj nem akarom megmutetni
2023. márc. 20. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt az Urològus orvos fogja eldônteni! Gondolj arra, hogy milliò emberen segitet ez a kis beavatkozàs!
2023. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!