Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gumi nélküli közösülés után 2...

Gumi nélküli közösülés után 2 hét múlva immunrendszer gyengeség?

Figyelt kérdés

Lett egy barátnőm, ő szed gyógyszert szóval nem használtunk gumit. Megbízok benne.

Nem hinném, hogy átverne.

1-2 hétre rá brutál fekélyek lettek a nyelvemen és begyulladtak a manduláim. Ilyen panaszaim még nem voltak soha.

Nekem eddig 1 hosszú kapcsolatom volt és azon kívül nem voltam senkivel sem, neki viszont voltak alkalmik és több komoly is.


Lehet összefüggés a betegség és a barátnő közt?



2023. júl. 28. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Vagy igen, vagy nem. Ezt itt ennyiből neked a jóisten sem mondja meg.
2023. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valóban, viszont személyes tapasztalatokból ki lehet indulni.

Nyilván el kell menni vérvételre és kiderül minden, csak érdeklődésképpen írtam ki a kérdést.

2023. júl. 28. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Persze, simán elképzelhető, hogy a barátnődtől kaptál el valamit, ami az említett tünetek alapján lehet pl. mononucleosis, de gyakorlatilag bármi más is.
2023. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Mrns oltásaitok vannak?
2023. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Persze, előfordulhat. Simán hordozhat bármiféle betegséget tünetmentesen. Egy kivizsgálást megér a sztori, az orvos valószínűleg meg fogja tudni állapítani a problémát.

Nekem amikor anno "csókbetegségre" gyanakodtak a mandulagyulladásom miatt az első kérdésük az volt hogy voltam-e valakivel, van-e párkapcsolatom. Majd egyből elkergettek az infektológiára ahol vérvétel után kiderült, hogy konkrétan csak egy sima mezei mandulagyulladásom van. :'D Sok hűhó semmiért, de legalább istenesen kivizsgáltak.

2023. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!