Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiakban a HPV rákot okoz?

Férfiakban a HPV rákot okoz?

Figyelt kérdés

8 hónapja voltam egy csajjal, akkori barátnőmmel. Egyszer védekezés nélkül kufircoltunk fel percig. 4 hónapja a hugycsonyilasom körül ilyen nagyon de nagyon apró pici fehér pöttyök jöttek ki, amik csak felmerev állapotban látszódnak. Meg a fitymam alatt, amikor teljesen hatrahuzom akkor 1-2 fel mm-es pici fehér kinoves van. A makk peremén nincs semmi, kivéve a faggyumirigyek vagy mik a tokomok azok :D


Olvasgattam és szerintem ez HPV. Elkapott a félelem, mert állítólag rákot okoz.


19 éves vagyok



2018. aug. 18. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne diagnosztizáld már magad, és legközelebb legyen eszed: ne kufircolj óvszer nélkül. Mert a HPV-nél rosszabbakat is elkaphatsz, és van amin már orvos se segíthet.
2018. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz?
2018. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de akkor ez mi a tököm? Gomba vagy mi? a HPV szemölcsöknek már 1 hónappal az aktus után ki kellett volna jönniük nem?
2018. aug. 18. 20:47
 4/9 A kérdező kommentje:
mennék én dokihoz, de a húgycsőnyílásom körül alig láthatóak lankadt állapotban, sőt szinte nem is.. merev állapotban szintén nem láthatóak, csakis félmerev állapotban
2018. aug. 18. 20:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet PPP?
2018. aug. 18. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkor szépen odaslattyogsz az orvoshoz es elmondod neki ezeket a tuneteket. Nyilvan mivel o az orvos majd meg tudja mondani hogy mi a bajod.
2018. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De igy interneten keresztul megis honnan tudnank?
2018. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát jolvan na. Csak kíváncsi vagyok hogy másnak is van e
2018. aug. 18. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme ezen paráznod. Persze dokihoz el kéne menned. Amúgy szerintem is HPV lesz.

Azért sem kéne ilyenekkel foglalkoznod, mert egyszer mindenkinek eljön az életében az az időszak, mikor családot szeretne alapítani, és akkor muszáj lehúzni a gumit. Tehát akkor legkésőbb lehetséges, hogy úgyis elkapsz ezt-azt.

Elég sokaknak van valamilyen fajta HPV-je, tehát előbb-utóbb nagy valószínűség szerint úgyis elkaptad volna valamelyik fajtáját.

2018. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!