Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most használnám először a...

Most használnám először a pénisz pumpát. Letudnátok írni, hogy mikor, és hogyan használjam, hogy ne okozzak kárt magamon, ha egészséges vagyok?

Figyelt kérdés
19/F

2023. júl. 28. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges fiú ilyet nem használ.
2023. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesen én sem értem miért kellene használni.
2023. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Le tudnátok írni. Helyesírás.
2023. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az én tapasztalatom az, hogy a vákuum nem hoz létre semmilyen merevedést! Ez a pumpa dolog is egy hatalmas nagy csalás! A merevedés kizárólag belsőleg jön létre, agyilag, hormonok által. Vérhólyagosra szívtam a farkam, de akkor is lankadt maradt. Csak a vizuális ingerek, és az idegek ingerlése hat a merevedésre. A merevedés fenntartására pedig jó a megfelelő méretű péniszgyűrű. De az pumpa nélkül is jól funkcionál, ha jó a mérete. Kárt egyébként sokat nem tudsz vele okozni, max. a péniszed kitágul,és vastagabb lesz. A pumpának ott nincsen semmi értelme!

#3 -as ém értelek, de sima elgépelés is lehet, nálam sem működik a space, csak ha erővel nyomom, meg néha el is felejtem, aki nem tud vakon gépelni, vagy a billentyűt, vagy a monitort nem látja. Vissza kellene olvasni, de az ember sokszor lusta erre. Csak nert én is szoktam mindenféle szomszédos betűket félreütni, és kihagyni karaktereket, pedig tudnék én is helyesen írni, ha szánnék rá több időt. Gondolom a kérdező is nyomott egy "Tovább" -ot, mielőtt elolvasta volna.

2023. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látod?Nálam is az "N" és "M" néha pedig nem szándékosan, de helyet cserélt, mert nem látom a monitor, ha a billentyűt nézem. A szomszéd betűl meg az én vastag ujjaimmal, néha felcserélődnek.
2023. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 xdddd Tanulj még..Akkor most vegyük át a nyelvtant. Látom rég tanultad.

Mikor az igekötő a szó elején van EGYBE ÍRJUK! és NEM külön. Érted?

Írok egy példát, hogy jobban értsd.

Pl.: Lefekszem. A "le" lesz az igekötő.

Ha azt írom hogy "fekszem le" akkor pedig a második lesz az igekötő, tehát, külön írjuk, ahogy láthatod is.

Szívesen! Ne köss bele olyanba, amit nem tudsz.


#4-5 köszönöm az értelmes válaszokat!:)

2023. júl. 31. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha az igekötő és a hozzá kapcsolódó fő ige közé beékelődik egy másik ige, jelen esetben a tud (tudnátok), akkor így írjuk: le tudnátok írni


Nem a 3-as válaszoló vagyok, de mielőtt kioktatsz valakit, győződj meg róla hogy valóban jól tudod -e, mert jelen esetben nem volt sikeres a kioktatás a részedről.


Továbbá elkeserítő, hogy 19 évesen ilyenekkel kísérletezel, mint a péniszpumpa. Helytelen használat mellett a barlangot testet tönkre tudja tenni, és ha ez megtörtént, akkor semmilyen merevedés nem lesz egyáltalán.


Ha pedig egészséges vagy, akkor semmi ilyen eszközre nincs szükséged. Amennyiben pedig ennyire ráérsz, és ilyenekre van pénzed, akkor inkább költsd kondibérletre, és még ezzel teszel is legalább az egészségedért.

2023. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele kárt okozni. Én is szoktam vele játszani. Nagyon kellemes érzés. Ha gondolod irj
2023. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!