Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógus vagy bőrgyógyászhoz...

Urulógus vagy bőrgyógyászhoz menjek vele?

Figyelt kérdés

Volt egy késői körülmetélésem fitymaszűkület miatt.


Ezután sose gyógyult be és heges varrat nyomos maradt a péniszem. Ami zavart de nem tudok mit kezdeni vele.

Viszont most egy 2 max 3 hónapja fedeztem fel egy 1-4mm-es feketés kemény csomót az egyik varrat után maradt "lyukban".


Nem fáj, nem nőtt azóta szerintem, nem érzékeny, semmilyen gondom nem volt vele csak ott van és idegesít és meg ígértem magamnak, hogy szabadságom alatt megnézem de mindjárt itt van és nem tudom melyik orvoshoz kéne menjek ezzel.



2023. júl. 31. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mivel műtét utáni bőrelváltozásról van szó, így én bőrgyógyászhoz mennék, aki szükség esetén sebészhez/plasztikai sebészhez tud tovább küldeni.
2023. júl. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vissza az urológiára,vizsgálják meg a heget.Varrat maradvámy is lehet ott.
2023. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Urológia.


Legrosszabb esetben újra is lehet műtetni, amikor a sebet kivágják es újból összevarrják. Ha erre kerülne sor, akkor plasztikai sebészhez menj.

2023. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oda mész ahonnan elindultál.
2023. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegy hova mész, ezzel már valószínűleg ismét a sebészeten fogsz landolni.

A műtét után jobban kellett volna figyelned a sebgyógyulásra, akkor talán még elég lett volna a bőrgyógyász.

Btw, csak addig volt "urológiai és sebészeti eset", amíg a fitymaszűkületet orvosolták.

Mostantól ez már bőrgyógyászati probléma, de nagy valószínűséggel mész tovább a sebészetre, hogy eltávolítsák a csomót és a heges részt aminek már régen be kellett volna gyógyulnia...

2023. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!