Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet az oka libidó csökken...

Ez lehet az oka libidó csökkenésnek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 4 éve edzek rendszeresen (súlyzós edzés), egy ideje fent áll már ez a probléma.

Voltam orvosnál természetesen a diagnózis persze az volt, hogy stressz okozza mondjuk az tény és való, hogy új partnernél képtelenség, hogy erekcióm legyen.

Legtöbb haverom meg azt mondja hogy az edzés miatt van szóval ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy ez állhat-e mögötte valóban.

177 centi és 80 kiló vagyok ha ez számít.


2023. júl. 31. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az edzést kétlem. Az max abban az esetben okozhatna ilyen gondot, hogyha túledzenéd magad, de annak rengeteg egyéb tünete van, pl állandó fáradtság, izomgyengeség, mintha betegnek (megfázottnak) éreznéd magad.
2023. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sport az biztos nem, de a mostani hülye időjárás igen. Az elmúlt hetekben nagy hőség, a tegnapi hideg front zivatarral, a fiammal együtt nem győzzük kapkodni a fájdalomcsillapítókat, úgy hasogat a fejünk. A gyerek libidóját nem tudom, de nekem tegnap, tegnapelőtt nem volt. Csak erős fejfájásom.
2023. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Edzés miatt tuti nem. Max., ha szedsz is valamit emiatt. Más oka van itt ennek szerintem. Andrológián voltál? Hormon szintek rendben vannak?
2023. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam teljes laboron minden rendben volt, az orvos azt mondta stressztől van írt fel nyugtatót de biztos nem fogom beszedni 3 hónapja semmi ilyen bajom nem volt.
2023. júl. 31. 18:23
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A nyugtató pont, hogy okozhat ilyet, szóval én sem szedném be. De az jó hír, mert akkor ezek szerint csak átmeneti, van ilyen, minden rendben lesz akkor, nyugi.
2023. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az edzéstől potensebb lettem és a libidóm nem változott, szerintem biztos nem attól van. Nehogy abbahagyd. Egy időben én is szedtem nyugtatót. Amíg a hatása alatt vagy kb nulla a libidód, ugyhogy ne szedd szerintem. Ha meg izgulsz amikor új lánnyal vagy akkor egyszerűen mond meg neki. Meséld el neki a történetedet, lehet még izgatni is fogja a dolog. Ne stresszelj rajta.
2023. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!