Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet kezdeni a "csimpánz...

Mit lehet kezdeni a "csimpánz csöccsel"?

Figyelt kérdés

Születésem óta ilyen a mellem és ez férfiként nagyon zavar! Próbáltam rá gyúrni, fogyókúrázni, stb., de nem hatott semmi.

Van a műtéti úton kívül más megoldás? Mennyibe kerül egy ilyen plasztikai műtét manapság?



2023. aug. 1. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
plasztikai sebeszet ha tenyleg annyira zavar. Draga. Akar millio(k).
2023. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Hogy néz ki pontosan? Amúgy meg nagyon vigyázz, mert a férfimelleket kérdés nélkül megcsonkítják - hisz az "felesleges dolog" az orvosok felfogása szerint!
2023. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon zavar. Kapcsolatban élek, (korábban is voltak barátnőim), gyerekeim vannak, de akkor is zavar, ha valahol meg kell jelennem lengébb öltözetben van a strandon,esetleg egy orvosi vizsgálaton le kell vetkőzni

Kinézetre? Én 182cm magas vagyok, egy kis túlsúllyal (106kg). Viszont a melleim akkorák(és úgy is állnak, nem ereszkednek meg), hogy egy átlagos 16 éves tini lány megirigyelné. :(

2023. aug. 1. 09:59
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező - akkor azt "lege artis" meg fogják csonkítani a kérdésedre - a nőid meg majd izgulhatnak a lábszagúra összefonnyadt és teljesen elhalt mellbimbóidra!
2023. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lábszagúra hogy tud összefonnyadni valami? :))))
2023. aug. 1. 10:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3: Na azért legyünk őszinték! Az a "kis túlsúly" az legalább 30 kg. A magasságodhoz képest az ideális testsúlyodnak közelebbnek kéne lennie a 70 kg-hoz, mint a 80-hoz. Te meg mázsa fölött vagy!

Mozgással, étkezési szokások megváltoztatásával adj le egy 20 kilót mondjuk 2 év alatt, és már jobban fog tetszeni az, aki visszanéz a tükörből.

2023. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Az alávágott mellbimbóudvarban megszűnik a bőr hajszáleres vérellátása is, ezért részleges szövetelhalás történik, amitől minimum hónapokig, de közelről szagolva talán 1-2 évig is bomlott szaga lesz ennek a testrészednek, és közben erősen pigmentálódik (mint az öregemberek májfoltos bőre), tehát rózsaszínű már sohasem lesz.


A mellbimbóudvar rendkívüli regenerálódási képességgel bír, ezt használják ki az orvosok a primitív műtéti eljárásoknál. Ezt már a középkorban megfigyelték a hóhérok, hogy ólomlocsolás után a mellbimbó gyakorlatilag kinőtt a másodfokú égési sérülésből, de a körülötte levő fehér bőr durván heges maradt.

2023. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6/7 honnét tudod, hogy milyen a testalkatom? (Izomzat, csontozat, stb.)

Valóban van túlsúly, de nem akkora, mint ahogy te azt vízionálod ;)

2023. aug. 1. 11:27
 9/15 A kérdező kommentje:
7/8 köszönöm a választ, ezt nem tudtam.
2023. aug. 1. 11:27
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Én nem tudom, milyen lehet a "csimpánz csöcs" de egy a Nagy Sándor feleségeiről szóló könyvben olvastam "kocacsöcs" -ről. Én meg még direkt húzogattam a bimbóimat, hogy el tudjam érni a számmal, most már tudom magamnak szopni. Extra nagy élvezet. Nem engedném, hogy megfosszanak tőlük. De gondolom, akaratom ellenére ilyet nem tennének.
2023. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!