Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőmön két napja...

A hímvesszőmön két napja elkezdett hámlani a bőr a makkomon, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Gombafertőzésre gyanakszom, a gyógyszertárban adtak rá Lomexint

2023. aug. 2. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Sikosito nelkul verted a pucuk@d
2023. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Kinőtte a régi bőrt,levedli. Használj Lactovit testápolót masztizáshoz.
2023. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gombaellenes szer mellékhatása a szárítás, tehát majd használj neogranormont vagy egyéb hámosító krémet.


A gombának azért egyéb tünetei is vannak általában, mint pl a szaga (büdös).

Lehet bakteriális fertőzés is. Én elmennék bőrgyógyászatra és valóban azzal kezelném amivel kellene, mert a hámlás magában akár bakteriális fertőzés is lehet.

2023. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt itt hiába kérdezed. Semmi köze nincs a kiveréshez. Nekem soha nem hámlott, pedig sokat vertem. Amikor gombás voltam, az meg piros volt, és viszketett. De lehet, hogy annak is több fajtája van. A lábujjaim köze szokott hámlani. Talán az is gomba. Vagy elmész vele a bőrgyógyászatra, vagy otthon kísérletezel vele.
2023. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer összekevertem a szappanokat egy gyenge pillanatban, és fertőtlenítő szappant használtam a cerón, az szárította ki annyira rajta a bőrt, hogy lehámlott, de aztán gond nélkül lassan rendbejött.
2023. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked is segít a Bepanten kenőcs!Az megpuhitja a makkod bőrét!Nem szabad visszahuzott fitymaval járni!Kiszaradhat a makkod!
2023. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 ezt nem bantasbol, de akkor amerikaban mindenkinek szaraz es hamlik?(valahol olvastam hogy ott majdnem minden ember korul van metelve)
2023. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mára elmúlt, Lomexint használtam.
2023. aug. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!