Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz Makk fájdalom,piros...

Pénisz Makk fájdalom,piros felület, ízlelő vívó szerű pöttyök Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Már idejét se tudom mióta ilyen a pénisz makkom érintésre fájdalmas ha hozzáérintem az ujjamat vagy egy törölközőt és leveszem rólla fáj nem is tudom hogy ez még érzékenység vagy fájdalom e. A makkom közepe piros oldalt nem piros és a pirosas felületen apró ízlelőbimbó szerű pöttyök vannak. 4 alkalommal jártam orvosnál 3 különböző féle orvos látta urológus is,házi orvos stb.. A házi orvos azt mondta semmi baja de ki van száradva kenjem bepanthennel az urológus azt mondta semmi baja nem gombás de kamillázzam és kenjen canestennel a harmadik orvos kétszer látta végig húzott a makk felületén egy vatát de ordítottam a fájdalomtól és ennek ellenére is azt mondta nincs baja. És mindegyik azt mondta semmi baja se gyulladás se gomba se semmi de mégse mondják meg mitől ilyen. Én már tehetetlen vagyok. Nem tudom mit csináljak rengeteg krémet,intim mosakodót,intim gélt próbáltam és semmi javulás. Ugyan úgy ordítok a fájdalomtól ha a bőr fel van húzva a makkon és hozzáér bármihez és a pöttyök és a középen lévő pirosság is ott van. Mit tehetnék még?

2023. jún. 17. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tôbb mindentôl lehet, példàul; balanitis. A gombàkon kivûl baktériumok is okozhatnak ilyen tûnetet. Viszont van 2 fajta betegség ami a makk gyulladàsàt okozza, ami nem nemi fertôzés,-hanem gyakorlatilag az immunrendszer helyi tùlmûködése okoz. Az egyik a lichen sclerosus. A màdik a Zoon-féle balanitis , vagy plazmasejtes makkgyulladàs.Pontos okàt nem tudni, vélhetôen irritàciò okoz egy autoimmun-jellegû gyulladàst, ami egy vörös , nem hàmlò, nem viszketô folt képében jelentkezik.Ritkàn elôfordul, hogy egy bôrbetegség tûnete jelenik meg a makkon vagy a fitymàn , ilyen lehet pikkelysömör. A legtôbb makkgyulladàs a tûnetek alapjàn és tenyésztés elvégzésével diagnosztizàlhatò.
2023. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem posthitis van miután egy elég aberált dolgot csináltam és kidörzsöltem a péniszem. Amit olvastam , hogy emoliens testápolót használj , mert a szappan kiszárítja amúgy a kamilla is.
2023. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kenetet vettek?
2023. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szeva


Mond mire jutottál?

2023. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!