Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez ? Illetve dokinál...

Mi lehet ez ? Illetve dokinál mire számíthatok ?

Figyelt kérdés

Jelen pillantban 18 éves vagyok és még nem volt szexuális kapcsolatom senkivel, de ennek ellenére vannak gondok lent...

Nem tudom megfogalmazni mert ez látni kéne, de a fitymafékem mellett közvetlen jobbra van négy, egybefonódó pont, valamint a makk közepe vörös, bár korábban kisebb gombám volt. Illetve van 2 kicsi pont bal oldalon, és "sajnos" nem PPP, de igen hasonló. Valamint nem folyik, gennyedzik és nem is vérzik.

Arra is gondoltam, hogy HPV lenne, de arra nem nagyon van esély mivel még nem nagyon voltam mással szexuális kontaktban.


Gondolkozok már nagyon jó ideje orvoson, de egyszerűen annyira szégyellem az egészet :/

Ha elmennék orvoshoz, mire számíthatnék a vizsgálaton?

Továbbá házi orvost kell váltanom aki vérvizsgálatot kér nekem. Annak az eredménye kimutathat valamit ?


2023. aug. 8. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A testeddel kapcsolatban semmit sem kell szégyelni, főleg olyat, amiről nem tehetsz. Keresd fel a legközelebbi urológiát, ahol megvizsgálnak majd. A vizsgálat, nos ehhez le kell tolnod az alsónadrágodat is, de nem kell aggódni, látott már olyat az orvos nem keveset amit látni fog, sőt nagy eséllyel ő is férfi lesz, így neki is van pénisze és heréi. Számára ezek pont ugyanolyan tesztrészek mint például a füled vagy orrod. Először meg fog hallgatni, hogy miért jöttél, utána elmondja a vizsgálat menetét, majd megvizsgál és elmondja, hogy van-e tennivaló. Maga a vizsgálat néhány perc és ehhez valószínűleg megkér, hogy húzd hátra a fitymádat. Nem kell parázni.
2023. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj csak el bátran, segíteni fognak és utána a lelkednek is könnyebb lesz.
2023. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Észre vettem, hogy már a fitymán is vannak azok a kis fehér csomók, így egyre biztosabb, hogy némi szemölcs. :(

Eszméletlenül meg vagyok ijedve...

Most már érzem, hogy rohadtul lépni kellene ez ügyben, de nem tudom, hogy a szülőknek, hogyan mondjam el/vázoljam fel.


Kiváló a kapcsolatunk, de egyszerűen annyira kényes a helyzet..., nem is tudom, hogy mondjam meg nekik

Oké, hogy szex nélkül is el lehet kapni de, hogy ennyire...

2023. aug. 9. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
18 évesen már felnőtt vagy, nem kell a szüleidnek tudnia róla. Kérsz időpontot az urológiára (legtöbb helyen minimum egy hónap) és elmész. Na meg mi lenne, ha mégis szexuális úton szerezted volna? Ha nem vagytok mélyen vallásos család, akkor semmi. A 18 évesek élnek nemi életet, ezzel a szülők is tisztában vannak. Ne parázz, hanem kérj segítséget! Előbb megnyugszol!
2023. aug. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan kicsi dolog szerintem ez, azért szeretném őket beavatni.


Valamint nem mentegetem magam, hogy nem szexeltem, mert tényleg nem.

18 évem alatt még kezzeményezni, se kezdeményezte senkinél.

Tudom, hogy hihetetlenül hangzik

2023. aug. 10. 06:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne húzd az időt menj el orvoshoz. Egy életed van és nem mindegy hogyan éled le. Ha már voltál orvosnál és meg meggyógyulsz életminőség javulásod lesz.


Kívánok neked erőt és menj el a orvoshoz!

2023. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mielobb kerj idopontot urologian, en is hasonlo helyzetben voltam mint te, amig gondolkodtam csak szaporodtak a szemlocsok. Vegul elmentem, a doki nagyon profin kezelte a dolgot. Eleg hamar rendbejottem. Ja es nalam is ugy volt, hogy nem ertettem honnan kaptam el hisz stabil kapcsolatban eltem evek ota. (nyilvan aztan kiderult).
2023. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!