Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A combom és a nemiszervem...

A combom és a nemiszervem közötti hajlatban ki van pirosodva, és nagyon rossz szaga van ha megdörzsölöm, mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Egy kicsit gennyedzik is, de csak néha, van amikor nagyon kijön mindkét oldalt, van amikor enyhébb ez a tünet.

Egy picit csíp mintha sebes lenne, piros a herezacskóm és a combom közötti hajlatban.


2023. aug. 8. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez komoly gombásodás. Gyógyszertárban orvos nélkül is adnak rá kenőcsöt .

Hintő porozni is kellene.

2023. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár ezt ciki lesz így elmondani a gyógyszertárosnak.


Mi miatt jöhetett ki, nyilvános wc ben elkaphattam? csak a párommal élek nemi életet neki nincs ilyen baja

2023. aug. 8. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a ciki? Megmondod, hogy bőrgombára keresel kenőcsöt
2023. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha éltek nemi életet és ő nem kapta el akkor ez nem gomba, mert az elégé fertőző.

Mióta van ez neked?

2023. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A gomba általában viszket és ég is, de azt te nem írtad.

Lehet, hogy csak valami durva allergia valamire.

Nem vettél valami újat, ami érintkezhet azzal a területtel is?

2023. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lágyéki bőrgombára kérsz kenőcsöt,és hozzá UNGUENTUM HYDROPHILICUM NONIONICUM mosdókenőcsöt.
2023. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmiség egyébként. Fiatalként rajtam is kijött, épp katonai sorozásra kellett menni. Ott ugyebár vetkőzés van...

Sorozó orvos ránéz, azt mondja "Spiritus iodosalicylatus". Rögtön be is magoltam, hogy el ne felejtsem. Gyógyszertárban megvettem.

Utána már csak azon bosszankodtam, hogy erre miért nem jöttem rá hamarabb.

De manapság már inkább Betadine, Braunol, ezek már jobbak is, mint a klasszikus jódoldat, nem mar annyira.

Ha jól tudom, azért (is) volt régen a szalicilát összetevő, mert mérsékli a gyulladást, amikor a jód a gombát lemarja. De a jódoldat ennek ellenére elég agresszívan támadja a gombás bőrt.

A mai szerek (Betadine) viszont kíméletesebbek, ilyen szempontból. "Piros gombát" viszont kíméletlenül eltakarítja.

Szerintem ne dőljetek be olyan reklámoknak, hogy Canesten és hasonlók, de mindenki maga tudja...

Jód és működik...

2023. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én egyszer nem akartam neki bedőlni, (nekem is ágyék környéki belső combon van néha piros szituáció a nagy nyarakban, vettem rá teafaolajat mert ízt írták jó. aha, úgy szétmarta hogy utána megváltásként tekintettem még a lejárt canestenre is, az pakolta helyre
2023. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De legalább már te is tudod, hogy a teafaolaj nem öl meg, csak megkínoz.

Ezért sem írtam írtam előbb, egyetlen szóval sem, hogy teafaolajat kell kenni, Canesten helyett. Kisebb területen kellett volna tesztelni!

Nekem a Canesten nem jött be, nem részletezem.

2023. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként sem úgy működik, hogy a Canesten "pakolta helyre".

Beteg bőrt a teafaolaj megtámadja, szinte leégeti. Utána az a bőrréteg lehámlik, regenerálódik a felület.

Ennek nincs köze a Canesten kenőcshöz, anélkül is lezajlik a folyamat, vagy bármi más kenőcs támogatásával.

2023. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!