Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves kortól lehet urulogu...

Hány éves kortól lehet urulogushoz menni?

Figyelt kérdés

Viszket odalent és kellemetlen szagúan váladékozik hány éves kortól lehet menni? 18 év alatt lehet szulo nélkül menni?

16F



2023. aug. 14. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akárhány évesen lehet menni, de van aki gyerekekre, tinikre specializálódott, ilyet próbálj meg keresni szerintem első körben. Én gyerek nőgyógyászhoz jártam 18 éves koromig, ő mondta, hogy fiúknál is van ilyen urológusban. Hogy szülő nélkül mehetsz-e azt nem tudom, én voltam és nem volt belőle baj, igaz, ez 2011 környékén volt, azóta változhatott. 28/L
2023. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mehetsz egyedül, anno 16 évesen egyedül jártam oda, csak invazív kezeléseknél, vizsgálatokhoz kell szülői beleegyezés. Menj el háziorvoshoz, hogy hová kell menned, ő tudja,vagy lehet ő is tud neked segíteni ezen, lehet nem is urológiára tartozik, hanem bőrgyógyászatra.
2023. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vizsgálatra mehetsz egyedül, csak nagyobb beavatkozáshoz kell szülői engedély.


De először én is a háziorvosomhoz mennék, hátha nem is akkora a gond.

2023. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosd meg rendesen a pömpölőt első körben....
márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!