Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogadtátok el, hogy...

Hogyan fogadtátok el, hogy erősen szőrös típusba tartoztok?

Figyelt kérdés

Rendkívül szőrösödöm. Láb-has-hónalj-karok és a hát is. Barna hajam van, de a testszőr göndör fekete. A borotvával csak azt értem el, hogy viszket és kipörsen. Bár sportolok, ami alkatra jót tesz, de a testszőr mennyiségétől és a testem borítottságának mértékétől elég erős gátlásaim vannak.


Hogy fogadtátok el az átlagnál erősebb szőrösségeteket? Mit tesztek ellene? Vagy elfogadás - meghagyás alapon nem is tesztek semmit?


F 20



2023. aug. 14. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hátamat lézeres szőrtelenítéssel intéztettem

Fanszőröm hónaljam mellkasom hasam philips oneblade-el nyírom meg ipl-el szőrtelenítem

2023. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Farkasemberként ijesztegetem az embereket. Jó muri. Később szeretnék Jeti lenni és kiköltözni az erdőbe
2023. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ennyire nem vagyok szőrös, mint te. Nekem a combom, combhajlatom szőrös annyira, hogy zavaró. Ezt ollóval néha megigazítom és kényelmesebb lesz.


Mellkast, hasat, hónaljat, fanszőrt tudod borotválni, ha nem akarod gyantáztatni.


a hátat viszont érdemesebb lézeresen szőrteleníteni.

2023. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről ne a férfiakat, hanem a nőket kérdezd meg a megfelelő átfogalmazással.
2023. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom elfogadni.Rengeteg szőr van rajtam,tetőtől talpig mindenhol.Sűrű,erős,valóságos bunda lenne,ha meghagynám.Nyári időszakban borotválom mindenhol,télen pihentetem a bőrömet,olyankor csak rövidre vágom,ha már nagyon elburjánzik.Sajnos nekem mivel erős,látszik akkor is ha frissen van borotválva és pár óra alatt borostás lesz.
2023. aug. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rövdre lehet nyírni vagy borotválni. Fárasztó meló, de a szépségért szenvedni kell.
2023. aug. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szerettem,sőt zavart,hogy szőrös vagyok,amire a környezetem rá is tett egy lapáttal.Már tiniként korábban szőrös lettem,mint a többiek,ezért úszáson,tesin mindig viccelődés tárgya voltam.
2023. aug. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
100%

Mindig is utáltam hogy szőrös vagyok és nincs tuti módszer sajnos. A lézeres rengeteg pénz, és ha abbahagyod, egy idő után ugyanúgy visszanő, visszaerősödik.

Én nagyon utálom ezt a helyzetet, meg a cégeket, akik kamu reklámokkal csak lehúzzák az embert valódi megoldás hiányában.

2023. szept. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!