Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vannak negatív hatásai a...

Vannak negatív hatásai a maszturbálás hiányának?

Figyelt kérdés
Ha szexuális élet nélkül egy kamasz, vagy huszonéves férfi bármilyen okok miatt úgy dönt, hogy nem üríti a spermát mi történik?

2018. okt. 11. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Semmi sem történik. Legfeljebb idegesebb leszel, mert valami kikívánkozik belőled és nem ürül ki.
2018. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Kifolyik éjjel magától. Negatív hatás: esetlegesen egy kis rosszkedv
2018. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Semmi,

Akkor lesz ideges” egy bizonyos ideig ha előtte rendszeresen csinálta,utána már nem lesz negativitású hatása hogy nem teszi.

2018. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tudom, hogy megtörténik, másnem az alvási fázisban, de vannak esetleges mellékhatások, ha valaki úgy dönt, hogy saját maga nem üríti ki a spermát magából? Nem rólam van szó, hanem egy hívő kamaszról, akit ki szeretnék rántani az anyja tévképzetéből (én is hívő vagyokde nem szektás)

A fiú végtelenül racionális amúgy, de a hite különbözik az enyémtől, és az anyja ezmiatt ellenem bíztatja.

Nincs apa, nekem panaszkodott, hogy mennyire nehéz neki, hogy nem csinálhatja, és hiába hivatkoztam ezerszer és ezerszer hitbéli/ szövegekre, nem fogadja el, az anyja agymosása ellen.

sírva mesélte el, hogy éjszaka felébredt, mert "álmában parázna volt"

Én vagyok az egyetlen férfi,aki közel áll a sráchoz. Az anyját másnap megfenyegettem, hogy jelentem fiatalokkal foglalkozó hivatalos szerveknél, ő azt mondta, sosem tanított olyat a fiának ilyeneket (ahogy ismerem lelki terrorban van Istent nem imádja, hanem fél tőle)

tehát egy nagyon nagyon értelmes teenagerről van szó, akit meg akarok győzni orvosi tényekről is, mert az anyja szektájából nem most sikerül kihúzni szegényt.

Nem vagyok urológus, detudom, hogy ha egy fiú megfosztja magát az önkielégítéstől, az nagyon rossz. hogy magyarázzam el neki? Ahogy egy urológus mondaná, nem egy szektavezér.

2018. okt. 11. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Urológiai szempontból nincsenek ismert negatív hatások, tehát erről az oldalról nem igazán támadható az önmegtartóztatás.
2018. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy önkielégítéssel nem üríti az ondóját, nem vált ki mellékhatásokat, sem betegséget (lásd a katolikus papokat, szerzeteseket). A barátod óriási lelki terror alatt van. Miért kell az anyjának tudni az önkielégítéseiről? Az éjszakai spontán ürítés a fiúgyermek akaratától teljesen független. Igen, az anyját el kellene küldeni szakorvoshoz, aki kinyitná a szemét. (Csakhogy ilyen sötét lelkeknek nem tudsz józan érveket felhozni...).
2018. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

tehát végülis lehet élni úgy, hogy eldöntöttem, hogy márpedig én nem nyúlok magamhoz, esetleg este elmegyek, mert muszály?

a papok sem így csinálják, de ha akarnák lehetne? Lehet egy tizenéves önkielégítés nélkül olyan mint mindenki? Ugye, hogy nem...

2018. okt. 11. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, elhatározhatod, hogy úgy fogsz élni, hogy nem nyúlsz magadhoz, azaz nem végzel önkielégítést. De így többé-kevésbé a természet rendje ellen cselekszel, jóllehet, ez a te dolgod, másnak nincs köze hozzá. Most mellőzik egyes vallások tanításait vagy tilalmait, elődeink nézeteit. Az éjszakai ejakuláció (ondótávozás) nm muszáj (helytelenül írtad "muszály"-nak), hanem akarattól függetlenül be-bekövetkezik, amit a természet irányít és a fiatal nem képes befolyásolni.

Az utolsó mondatot nem értem. Próbáld átfogalmazni.

2018. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

"Nem vagyok urológus, detudom, hogy ha egy fiú megfosztja magát az önkielégítéstől, az nagyon rossz. hogy magyarázzam el neki? Ahogy egy urológus mondaná, nem egy szektavezér."


Egy urológus nem mondana semmi hasonlót, mert nincsenek káros hatásai, ha nem csinálja.


"akit meg akarok győzni orvosi tényekről is"

Igazából nincsenek orvosi tények melletted, tehát igen nehéz lesz. Te éppoly fanatikus vagy, mint az anyja, csak a másik oldalról.


"Az anyját másnap megfenyegettem, hogy jelentem fiatalokkal foglalkozó hivatalos szerveknél"

Megteheted, majd kiröhögnek. Milyen címszóval jelented fel? Nem masztizhat a kölök? Ne viccelj már.


"sírva mesélte el, hogy éjszaka felébredt, mert "álmában parázna volt""

Nyugtasd meg, hogy nem volt. Az éjszakai magömlés teológia szerint sem számít paráznaságnak, se bűnnek, mivel természetes folyamatról van szó. Tessék, két vallási oldalon is írnak erről:

[link]

[link]

Az első linken elég sok kérdés-válasz van, középtájon találod.

2018. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kihullanak a farktollai és nem fog tudni repülni
2018. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!