Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkülettel urologushoz...

Fityma szűkülettel urologushoz kel menni?

Figyelt kérdés

Vagy menjek el az orvosomhoz és mondjam azt neki hogy.

Jonapot fitymaszukuletem van, mit csinaljak?

Vagy hogy csinaljam?

Urologus hogy legyen?



#pénisz #fityma #orvos #Futymaszukulet
2023. aug. 17. 23:32
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja meg hogy mondjam el itthon a szuleimnek?
2023. aug. 17. 23:34
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nyugodtan menj el a háziorvoshoz vagy az urológiai járóbeteg rendelésre, és mondd hogy valami nem stimmel, szeretnéd megmutatni. Lehet hogy fitymaszűkület. Meg fognak vizsgálni, nem lesz fájdalmas. Majd elmondják a terápiás lehetőségeket. Néha egy kisebb műtét szükséges (max 3perc) de ez sem fáj. Sokszor viszont elég a “tornáztatás” és adnak krémet is. Nagyon fontos hogy ezzel mielőbb orvoshoz menj, mert sok problémát okozhat. (gyulladás, összenövés, hegesedés, fájdalom, szexuális problémák) ha van még kérdésed írj nyugodtan akár privátban is. Sebész rezidens vagyok.
2023. aug. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%
Az öndiagnózist nem szeretik az orvosok. Egyszer mentem úgy dokihoz, hogy mondtam neki a betegséget. Ő ennyit mondott rá: Professzor úr, akkor most boncolunk vagy operálunk?
2023. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De azt nő vagy férfi fogja megnézni? Urologus
2023. aug. 18. 09:37
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Urológus. Teljesen mindegy. Neki csak egy „munkadarab” vagy. Látott már fütyit. Attól sem kell tartanod, hogy izgalmadban kellemetlen helyzetbe kerülsz. Meg hát ha mégis, na akkor sem te leszel az első.
2023. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Előtte érdemes le borotvalni? Csak mert nem szoktam le borotvalni és van ott ször
2023. aug. 18. 09:46
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
2023. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Hasonló arányban van férfi és női urológus. Nem kell leborotválni, csak rendesen mosakodj meg, húzz tiszta alsóneműt. Ha műtétre kerülne sor akkor pedig majd elmondják, hogy mit és meddig kellene leborotválni (ha kell egyáltalán)
2023. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

A szüleidnek ugyanúgy mondd el, mi a helyzet, mint ahogy itt is leírtad és kérd meg valamelyiküket, hogy kísérjen el urológushoz!

Borotválni nem kell, ha nem szoktad. Csak az a fontos, hogy tiszta legyél! Tehát a vizsgálat előtt fürödj meg!

2023. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Vagy elkuldjem nektek privat chatba es megnezitek hogy az van e nekem?
2023. aug. 21. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!