Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem akar elmenni orvoshoz,de...

Nem akar elmenni orvoshoz,de ez így abszolút nem normális. Nem tudunk együtt lenni,mert nem tudja felhúzni a gumit, annyi a bőr a pénisze körül. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A párom nem tudja felhúzni a gumit a hímtagjára, mert annyi a bőr,hogy felhúzza egy darabig,és ahogy a gumi sodorja felfele a bőrt, fáj neki. Amikor nyugalmi állapotban van is, annyi a bőr,hogy a makkot teljesen eltakarja, sőt....elég sokat kell "feltűrnie",hogy kilátszódjon. Az édesanyja azt mondta,hogy gyerekként volt fityma szűkülete. Akkor ez is annak a hatása? Illetve,most is abban szenvedhet? Nem hallgat rám,és nem akar elmenni orvoshoz megnézetni.
2023. aug. 21. 06:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Vegyen nagyobb méretű gumit. Ha van szűkülete most is, akkor az már régen begyulladt volna.
2023. aug. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Akármilyen gumival próbálkoztunk,egyik sem vált be.Felmegy egy darabig,és kész.Ha tovább akarja húzni, tövig,akkor már fájdalmat érez.
2023. aug. 21. 07:03
 3/51 anonim ***** válasza:
39%
A szakítás nem opció? És itt nem arról van szó, hogy dirigálsz neki, mindössze segíteni akarsz. De ha nem tudtok egy ilyen dolgot megbeszélni, akkor mást sem fogtok. Arról nem is beszélve, hogy undorító lehet.
2023. aug. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
38%

Most a túl sok bőr, tehát ernyedt állapotban is bőven túllóg a makkon, vagy a szűkület a gond? Mert nem mindegy.


Mindenesetre urológust fel kellene keresni, és meg kellene értetned a pároddal, hogy ez orvos nélkül nem fog menni.

2023. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
67%

Volt nekem is ilyen pasim, amikor megkérdeztem, hogy esetleg nem kellene-e megnézetni orvossal, azt a választ kaptam, hogy nem, hát férfi büszkeség! Ő ugyan nem...


Csak azt nem értem, hogy a férfi büszkeséggel hogy fér össze egy használhatatlan, undorító pénisz.

2023. aug. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Igen, nyugalmi állapotban is bőven túllóg a makkon. Vastag és sok is a bőr,nagyon.
2023. aug. 21. 07:27
 7/51 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
És mit mond miért nem akar elmenni orvoshoz? Így elég nehéz akkor nemi életet élni.
2023. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: Gumi nélkül mereven hátra tudja húzni akadály és fájdalom nélkül? Ha igen, nincs szűkülete.

Másrészt: Mi az, hogy "a gumi sodorja felfele a bőrt"?

Az óvszer felhelyezésének az a módja, hogy a fitymát teljesen, tövig hátra kell húzni, és a kifeszített bőrre rágörgetni a gumit. Ezután a hátrahúzott bőr visszagörgethető kívülről a gumira. Az óvszert nem szabad a fitymára húzni, mert úgy elszakadhat.

2023. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
67%

Szakítanék olyan emberrel, aki mereven elutasítja az orvosi kezelést (szakítottam is).


Amúgy 99%-ban állítom ennek egy része a gumihisztire vezethető vissza, de talált egy okot, amiért nem kell óvszert viselnie.

2023. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
76%

Technikai probléma.

Az óvszert nem ráhúzni,hanem rágörgetni kell.

2023. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!