Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valóban nem normális ha...

Valóban nem normális ha abszolút nem tudom felhúzni a fitymát?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok és csak most döbbentem rá hogy lehet hogy nekem ilyen fitymaszűkületem van mert abszolút nem tudom felhúzni a bőrt eddig úgy gondoltam hogy ez teljesen normális valakinek felmegy valakinek nem, mivel a szex teljesen jól működik illetve fertőzés sincsen nőnél sem okoztam fertőzést ezért gondoltam hogy ez nem baj kicsit, meg vagyok döbbenve
2019. jan. 27. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szűkület okozza. Remélem, a bőr nincs letapadva, mert a szűkület miatt automatikusan kevésbé tisztul az is.
2019. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább az a megdöbbentő,hogy csak 36 éves korodra jöttél rá,hogy ez nem normális,de még csak nem is higiénikus.

Azért azt nem akarom elhinni,hogy ennyi év alatt egyetlen egy nő sem tette neked szóvá,hogy valami nem stimmel.

Egyáltalán hogy lehet így normálisan orálisan kielégíteni téged..?

2019. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Ugyanúgy bekapja és nagyon élvezetes Amúgy hat nővel voltam eddig az egyik furcsálta, de azt mondtam hogy ilyen és ebbe bele is nyugodott. Nem nagyon értenek hozzá a nők, nem nagyon tudják hogy micsoda hogy működik de úgy néz ki én sem tudom
2019. jan. 27. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha neked így megfelel,akkor maradjon így,most erre mi mást lehet írni?

Attól viszont én döbbentem meg,hogy ennyi tapasztalatlan nővel hozott össze a sors.:)

2019. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már csak a tisztán tartás miatt is .De erre is van már jó megoldás .Szexnél,óvszer használatnál nem sokat számit hogyan is van a bőr .
2019. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs bajod vele akkor ne bántsd :)
2019. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!