Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van esély klinefelter szindróm...

Van esély klinefelter szindrómára?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély hogy klinefelter szindromas vagyok úgy hogy 13 évesen már volt komoly szakmunkás bajuszom 15 évesen már borotváltam is meg már a hónaaljamon is nőtt a szőr ott is borotválom persze hetente, előtte egy évvel (12)elkezdődött a mutálásom is es a pénisz es a herék is normálisan növekedtek(növekednek) 180 cm vagyok de az osztály es évfolyamtársaim nagy resze magasabb mint en 62kg vagyok (vekony)edzőterembe szoktam járni es a mellkasomon is pár helyen latszik fekete szőrszáll meg sok pihe meg a hasamon is egy csíkba eléggé rá stresszelek a dologra ezért kérdezem szerintetek hülyeség erre gondolnom egyáltalán van rá esély hogy az legyek (normális válaszokat) (16vagyok)(a suliba egyáltalán nem vagyok visszahúzódó sőt sokszor mindenkinek beszólogatok meg nagyképű is xdd)

2023. aug. 22. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy genetikai vizsgálat eldöntené, de ez extrém ritka, gyógyíthatatlan kromószóma betegség. Ráadásul azok a palik meddők is. Szóval Isten ments, hogy Klinefelteres légy.


Pubertás közepén vagy még. Idővel sokkal fickósabb külsőd lesz. A testmagasságoat pedig úgysem tudod befolyásolni.

2023. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján egy átlagos kamasz vagy. Ennél többre nem következtetnék a helyedben. A végleges testalkatod kialakulása még eltarthat egy darabig, szóval ne aggódj!
2023. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2023. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Csekély az esély rá. Ne stresszelj rajta, mert többet ártasz vala, mintha tényleg az lenne.
2023. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!