Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti szoktátok hátrahúzva...

Fiúk ti szoktátok hátrahúzva tartani a fitymát?

Figyelt kérdés
Több haveromtól is hallottam már erről, hogy érdemes meg jobb, de nem tudtam eddig megvalósítani. Azt mondják hogy jobb a szex mióta figyelnek erre, és tisztább is a szerszám még egy hosszú, izzasztó nap végén is.

2023. aug. 22. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alaból rövid és laza a fitymám, így mindig hátracsúszik a makk mögé. Kamaszkoromban kezdtem kinőni, már 40 éves vagyok, és olyan a f@szom mintha metélt lenne, pedig nem az.
2023. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem,semmi értelme .
2023. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem, baromság.
2023. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez nekem magánügy volt mindig, amíg itten hetente 2x valaki fel nem teszi ezt a kérdést.Van itt egy társaság, aki azt írja, hogy inkább vágasd le. Senkinek semmi köze egyébként az én fitymámhoz. Akkor inkább kussolok. A kérdező meg kiskorú, hogy nem tud dönteni magáról?
2023. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
En 23 vagyok, es csak erdekelt hogy mik a hosszutavu tapasztalatok. Nem is jutott eszembe ez a hatrahuzas amig nem hallottam rola. De olyan velemenyt nem latni aki a hosszutavu hatasat leirna. Levagatni nem fogom az 100%
2023. aug. 22. 15:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon megvagyok vele. Az, hogy sokkal tisztább, szerintem igaz. A szex része lehet, hogy városi legenda. De majd jönnek olyanok is, sokan, akik majd azt írják, hogy beteg leszel, ha úgy hordod. Csak azért, mert őnekik nem sikerült.
2023. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
En az 1-es válaszoló vagyok. Igaz nekem a növéstől lett rövid fitymám, tehát nem magamtól kezdtem hátrahúzni, de a végeredmény ugyanaz. Van előnye és hátránya is. Előny: a legnagyobb melegben sem szakosodik a f@szom, fürdésnél, pisilésnél nem kell már hátrahúzni, nagyon sokáig birom a szexet. Hátrány: lehet a korom (40év) miatt is, de a makkom már kevésbé érzékeny, nehezen élvezek el.
2023. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem túl hosszú fitymám volt, ami ormányszerűen lecsüngött. Amióta körülmetéltek, azóta az egész sokkal tisztább lett.
2023. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
F*Sz függő, engem pld nagyon zavar, egy idő után meg magától vissza helyezkedik. A higiénia egy gyereknél jöhet szóba, egy felnőtt ember tán csak tud jobban odafigyelni. A hátra van húzva igazából csak jobban megszokod a dörzsölest, ezáltal kevésbé lesz érzékeny, azaz lehet jobban birod a szex3t de kevésbé is fogod élvezni. Úgyhogy összességében semmi értelme.
2023. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alsótól nekem szöszmötös lett, mikor hátrahúzva tartottam.
2023. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!