Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Balanitis? Balanitissel...

Balanitis? Balanitissel küszködök. (Vörös, gyulladt, hiperérzékeny makk.) És tobben ajánlják a hátrahúzva tartást és az ecetes lemosást.

Figyelt kérdés

Az ecettől is megőrülök de az csak pár perc és kibírható ha kivergődtem a maró fájdalmat.

Viszont a hátrahúzva tartás maga a pokol. Barmihez hozzáér, súrlódik nem bírom elviselni, ez a járásomon is látszik.

És tobben ajánlják a hátrahúzva tartást és az ecetes lemosást. Az ecettől is megőrülök de az csak pár perc és kibírható ha kivergődtem a maró fájdalmat.

Viszont a hátrahúzva tartás maga a pokol. Barmihez hozzáér, súrlódik nem bírom elviselni, ez a járásomon is látszik.

Munkahelyen igaz még nem tették szóvá de sokkal lassabban és kissé összegörnyedve járok a pokoli érzékenység miatt.


Mennyi idő mire ez elmúlik? Valakinek más ötlet hogy gyorsíthatnám meg a gyógyulási folyamatot?



2021. nov. 20. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos?
2021. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem körülmetélés után egy hét alatt megszokta a szabadon létet.
2021. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye tördelésért de nem engedte mindet a kérdésbe aztán a megjegyzésbe sem. Másolgattam, beillesztgettem, törölgettem és ez a katyvasz lett.
2021. nov. 20. 10:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Amiket ajánlgatnak azok természet ellenesek .
2021. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ecetezés helyett inkább fordulj orvoshoz.
2021. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amíg orvoshoz kerülsz, javaslom a körömvirág krémet, ami gyulladás csökkentő, enyhén gombaölő, és ez a fajta még hidratál is:


[link]

2021. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
eset nem túl jó megoldás, akkor inkább kamillás víz, de orvoshoz kellene menni, mert szakemberre kell ezt bízni
2021. nov. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hátrahúzva tartás meg...hmmm...

Szerintem egy férfi embert simán ki lehet csinálni azzal ha a fedetlen, gyulladt makkja dörzsölődik.

2021. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell fordulni, mert a makkgyulladást nem fogod ecetes lemosással kezelni. Szerintem az egy troll válasz volt, tehát még higítva sem kenném a legintimebb, legérzékenyebb részére a testemnek.


A fityma hátrahúzása lehetne a megoldás, hogy "levegőzzön" a makkod. De az urológus majd elmondja mi mást lehet tenni. A körülmetélés sem a világ vége, ha esetleg azt javasolná.

2021. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!