Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha merevedett állapotban nem...

Ha merevedett állapotban nem tudom a makk mögé húzni a fitymám az baj?

Figyelt kérdés

Látom videókban hogy a férfiaknak mindig a makk mögött van a fitymajuk és nekem meg nem és ez egy kicsit aggaszt, ez okozhat nehézséget a nemi életetben?

16 f



2023. aug. 23. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet fitymaszűkület vagy letapadás is, bár én szűkületre tippelek. Ez rendellenes. Normál esetben hátra kellene mennie.
2023. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sandrisbp ***** válasza:
100%

Relatív fitymaszűkületed van.

Olvass utána!!!

[link]

[link]

2023. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Urológusnak meg kell mutatni, ha a jövőben használni is szeretnéd. Hátrahúzhatatlan fityma közösülési akadály, amit meg kell oldani.
2023. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabcsi ***** válasza:
53%
Jól láttad, hátra kell húzni. Urológushoz kell menni, javaslom a körülmetélést.
2023. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Ennél fiatalabb lehettem, amikor nekem a húzgálástól kitágult, de lassan már restellem ismételni magam, annyira visszatérő kérdés.

Mindennap húzgáltam, így elég hamar ki is tágult.

2023. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem huzod hátra,akkor várhatod a csodát…
2023. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 27. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Megint elokerult egy korulmetelesi aktivista…

Tapasztalatbol beszelek, hogy csak nagyon extrem esetben kell metelni, legtobb esetben kaphatsz kenocsot vagy max egy kis bemetszessel megoldjak a dolgot.

Attol is fugg mennyi ideje vered, ha csak most kezdted elofordulhat, hogy magatol egy ido utan kitagul ha rendszeresen csinalod.

En inkabb javaslom a dokit, mert az hamarabb megy. Nem kell szegyellni, o naponta sok ikyet lat, siman olyam volt mintha a labam mutattam volna neki.

2023. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanaz volt, mint az 5-ösnek, csak sokkal hamarabb éreztem ezt, hogy kissé nehéz hátra húzni és enyhén fájdalmas is volt. Viszont egy idő után kitágult. De minden nap játszottam vele.

Én hátra tudtam húzni, viszont kicsit fájt. Szűk volt. Most már persze minden ok.


44F

2023. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!