Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvosi vizsgálaton állva vagy...

Orvosi vizsgálaton állva vagy hanyatt fekve tapintja át a doki a golyóitokat, illetve húzza hátra a fitymátokat?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előző: az miért „érdekes”? A normálisabb dokik már így csinálják, csak a begyöpösödött f.fejek ragaszkodnak a megalázó és kényelmetlen görnyedős pozitúrához. Mondjuk a fitymát visszahúzva hagyni lehet hogy kissé udvariatlan dolog.
2023. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11: Hát nem tudom, de ahogy feküdtem ott felhúzott lábakkal magzatpózban nekem még megalázóbbnak tünt mint a hagyományos állva-hátulról póz.
2023. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12: hát ez fura. De nyilván nem vagyunk egyformák.
2023. szept. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tényleg van doki, aki visszahúzva hagyja a fitymát?
2023. szept. 28. 00:58
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem is fog anamnéziskor hozzányúlni, mert magadnak kell csinálni. Vagy legalábbis nálam így volt.


A műtéti előkészítésnél viszont úgy megrángatta, hogy az idegességtől enyhén erekcióm lett. Rém ciki volt.

2023. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11: engem még nőgyógyászati széken is vizsgált urológus nő, na vajon ahhoz mit szóltál volna, ha neked az oldalt felhúzott térd megalázó…
2023. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 x0 ***** válasza:

A golyóimat sose nézték, pláne nem tapintották, csak 1996-ban középiskola felvételin vagy 9. osztály elején megkérdezte az iskolaorvos hogy hány darab van. A fitymámat 4-6 osztályos korom között nézték, én húztam hátra állva, 1991-1994 között.


8-9 évesen fitymaszűkület műtét előtt egy asztalon voltam ha jól emlékszem: felültem rá, orvos próbálta volna hátrahúzni, de nem sikerült neki nyilván.

dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyerekként fekve vizsgáltak. Felnőttként már fordult elő, hogy állva is. Olyan élményem nekem is volt, hogy fitymát hátra húzva hagyták... tényleg forul elő.
márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!