Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok vizelés és érzékeny fityma?

Sok vizelés és érzékeny fityma?

Figyelt kérdés

2 napja sokkal többet kell vizelni mennem mint szoktam, és a fitymám néha viszket és kicsit piros.

Nem szexeltem régóta.

Mi lehet ez?



2023. aug. 26. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy többet iszol ebben a nagy melegben? A péniszed pedig egy kicsit bepált az alsógatyádban a nagy meleg miatt?


Másik opció, hogy valamilyen bakteriális fertőzést összeszedtél, amihez urológus felkeresése javasolt.

2023. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanannyit iszok amennyit szoktam, nem mondanám, hogy többet iszok. Naponta többször is mosom, akkor lehet összeszedtem valamit valahol. :/
2023. aug. 26. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Kevesebb matyi. És most hagyd kicsit gyógyulni pár napig.
2023. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hugyuti fertozes? Eppen hogy tobbet kell inni melegben, a sok izzadastol surubb a vizelet.
2023. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az, megnézetem jövőhéten valamikor. 3.5-4 liter vizet simán megiszok egy nap, nem tudom, hogy az sok-e szerinted, vagy kevés.
2023. aug. 26. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A meleg miatt lehet, hogy bepállott, vagy esetleg allergiás reakció (öblítőtől, szappantól, tusfürdőtől)...

Mindenesetre lehet jobb, ha megnézeted.

2023. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cukorbetegség kezdődött így.
2023. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak, köszönöm a választ, elmentem múlthéten én is dokihoz, adott krémet rá, elküldött vérvételre, és úgy néz ki, hogy nálam IR van, nagyon kezdetlegesen, valószínűleg ettől történt ez az érzékenyég is, oda kell figyelnem sajnos mostantól már nagyon, hogy miket fogok enni.
2023. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!