Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér hólyagok érzékeny a...

Fehér hólyagok érzékeny a fitymán és kis varas pottyet a pénisz bőrén. Vizelés közben a féknél csípó érzést észleltem. Mi okozhatja, esetleg mi segíthetne rajta?

Figyelt kérdés
Eléggé levan gyengülve az immunrendszerem, lehet, hogy ez is kozrejátszik?? (jelenleg láz+torokgyulladás). Próbáltam kenni canestennel de nem enyhitette sem az erzekenységet sem a kinézetet. Valakinek volt már hasonló? Kérem értelmes választ! Köszönöm!

2013. aug. 3. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hólyagok és pöttyök elszórva,v. kb. egy csoportban vannak?
2013. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát 1 darab van a makk peremén, 2/3 pedig a fitmyan ketoldalrol a fék közelében. Ja és semmi vűladékozás.
2013. aug. 3. 07:10
 3/12 A kérdező kommentje:
A varas pöttyek pedig szétszórva már a pénisz bőrén. Inkább közelebb a makkhoz mint a tövéhez.
2013. aug. 3. 07:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudom,hány éves vagy,ezért megkérdezem. Van szexuális kapcsolatod?
2013. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Igen van, a barátnőm fogamzásgátlót szed, ezért nem használunk óvszert. A barátnőmnek volt fehér folyása és a ,,betegsége,, elején lehet, hogy együtt is voltunk(akkor még nem észlelte). Lehet ennek köze hozzá?
2013. aug. 3. 07:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezért kérdeztem. Ha neki volt panasza azt átadhatta neked. A férfiaknál kevésbé szokott problémát okozni,de mivel a Te immunrendszered most le van gyengülve,rajtad is "kijött" a betegség. Használd tovább a Canestent,de menjetek el orvoshoz mindketten,mert egyszerre kéne kezelni mindkettőtöket.
2013. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A barátnők már kapott hüvelykúpot és enyhült is a probléma. Szerinted urológus vagy bőrgyógyász legyen? Köszönöm hasznos válaszokat! :)
2013. aug. 3. 07:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bőrgyógyászt javasolnék(és nem csak azért,mert ott dolgozok:),hanem ott egyszerre tudnak mindkettőtöket vizsgálni és ellátni.
2013. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még valami,ha nem egyszerre kezelnek ide-oda adogatjátok a fertőzést.
2013. aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor a tünetek arra utalnak, hogy a barátnőmtől elkapott nyavaja lesz? Mert neki ilyenek nem mutatkoztak.
2013. aug. 3. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!