Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aki férfiként direkt nem...

Aki férfiként direkt nem ejakulál annál van éjjeli magömlés?

Figyelt kérdés

Egy ideje kísérletezem a jobb egészségem érdekében azzal, hogy nem ejakulálok. Szexuális partnerem sincs tehát ez egyébként sem történik meg, nem csak akkor ha magamtól tenném.

Eddig még nem sikerült "kibírni", hogy egy hétnél tovább tartson a dolog, mivel időnként azzal csalok, hogy nagyon kevés időre magamhoz nyúlok, így úgymond lenyugtatom magam. Azonban nálam egy-egy ilyen alkalommal előfordul, hogy teljesen véletlenül ejakulálok (ez maximum heti 1-2x fordul elő), nincs előjele, nincs "elélvezés" sem, semmi sem történik csak szimplán távozik az ondó.

Ha mondjuk kibírnám, hogy egyáltalán sosem nyúlok magamhoz, akkor valószínűleg kb. hetente ejakulálnék éjszaka akaratlanul?


2023. szept. 1. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A természet valami módon le rendezi.Ami megtermelődik az szintén valami módon távozik is .Már csak azért is mert a férfiak a faj fenntartásra lettek teremtve.Mindig friss spermiummal kell rendelkezniük.
2023. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Ennek az egészségedre semmilyen orvosilag igazolt pozitív hatása nem lesz. Az pedig teljesen változó, kinek hány nap önmegtartóztatás után lesz éjszakai magömlése.

Ha felizgatod magad és nem ejakulálsz, attól megfájdulhatnak a heréid. Ennek a jelenségnek vőlegénybetegség a neve. Ártalmatlan, de annál kellemetlenebb tud lenni.

2023. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is rossz tapasztalataim vannak a kínai Taoista szexszel kapcsolatban. Pedig valaki itt, ezen az oldalon belinkelte a Mantak Chia a multiorgazmusos férfi című könyvét, amikor a merevedési zavaromra panaszkodtam. E gy -két napon át lehet úgy verni, hogy ne legyen magömlés, ha jönne, ekkor még előtte leállsz, de az óra ketyeg. Eljön az a helyzet, hogy most normál ingerlésre már nem áll fel, az intenzívebbra váltás meg magával hozza a magömlést. Vagy leállsz,és beletörődsz, hogy most ki tudja meddig nem áll fel semmire, vagy hagyod, hogy jöjjön a magömlés? Sajnos ezt a kína chi energia keringetés című maszlagot nem értem, és nem érzem. Amelyik testrészedre gondolsz, oda vándorol az energia, amit a nemi szervedtől fel kellene húzni a gerinc mentén az agyig, onnan meg vissza le küldeni, a köldököd alá? A herém viszont megfájdult tőle, és az addig tartott, amíg le nem rendeztem a dolgot "normálisan". Szóva ez a sohasem magömlést elérni, az irreális elvárás még a hatvan év felettiektől is szerintem. Sajnos én sem találtam sehol olyan fórumot, ahol ezt meg lehetne beszélni. Kipróbáltam, és nagyobb bajt csinált, mint hasznot, és most mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok. Nyilván abba kéne hagyni teljesen és végleg, de nújlál bennem a kisördög, ha nem verem ki, akkor meg a nem használattól fogok elsorvadni. Teljesen reményvesztett vagyok.
2023. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felizgatod magad, de abbahagyod, mielőtt ejakulációd lenne? Igen? Nagyon jót teszel vele a prosztatádnak. A prosztata nagyon hasonlít a szádban lévő nyálmirigyekre. Inger hatására mindkettő elkezdi termelni a váladékát. Annyi a különbség, hogy a nyálmirigyekből ki tud ürülni a megtermelt váladék, még a prosztatádban ptt marad, ha nincs magömlés. Ebben a pangó váladékban megjelenhetnek a baktériumok és már jó úton is vagy egy nagyon kellemetlen prosztatagyulladás felé. Sokkal jobbat teszel a prosztatádnak, ha rendszeresen elélvezel (legalább heti 3-4 alkalommal).
2023. szept. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az én tapasztalatom is. Akkor ilyen 3000 éves kínai hazugságokat miért terjesztenek úgy, mintha időtlen idők egyik legnagyobb bölcsessége volna?
2023. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Marmint a rosszabb egeszseg erdekeben, kerdezo. Prosztata es idegrendszer tonkretetele a cel, ha jol ertem.
2023. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, ha maszturbálsz. Ejakulálni kell, mert ez a természetes.
2023. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy hónapig nem vertem és szex sem volt, de egyszer sem sültem el álmomban, pedig kiváncsi lettem volna milyen. Viszont amikor egy hónap után kivertem, konkrétan kirobbant belőlem, már majdhogynem fájt.
2023. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!