Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyulladás, erekció - magömlés...

Gyulladás, erekció - magömlés probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly kezdődtek a problémáim. Gát táji,- derék,-penisztő,-herékbe sugárzó fájdalom, fitymagyulladás, makkon jelentkező kiütések ejakuláció után, az ejakulációt csípő égető érzés követte, szakadozo vizelet, folyamtos vizelesi inger,nemi vágy csökkenése merevedési problémával. Számos orvos elküldött (magán úton) hogy semmi bajom, de ez már más dolog. Februárban találtam egy normálisat aki elkezdett foglalkozni a betegséggel.Volt kismedencei mr, pénisz ultrahang, PSA vizsgálat, de rendben volt minden. Kaptam fluxus prostate kapszulát, amit 2 hónapig szedtem. Ettől a panaszaim, fajdalmaim megszuntek, de most újból jelentkeztek. A fitymagyulladas miatt vissza mentem az orvoshoz és vizelet tenyesztesbol enterobacter sp, ureaplasma urealyticum/parvum tenyésztett ki.

Mostanra az ondóm mennyisége is csökkent, valamint nem is lövel ki. Nyilván volt már más is hasonló "helyzetbe", de a kérdésem az lenne hogy ezek a baktériumok okozhatjak a fájdalmakat, illetve az ondó mennyiségi -ürülési probléma miből adódhat? Ezek a tünetek utalhatnak prosztata gyulladasra vagy másfajta gyulladasra? Psrostata vizsgálatnál nem éreztem fájdalmat a "tapintatos" vizsgálatánál.

29 éves férfi.

Kérem csak normális hozzaszolasokat írjátok. Köszönöm a segítséget!



2023. jún. 26. 11:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!