Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz bőrén lévő elváltozás,...

Pénisz bőrén lévő elváltozás, mi lehet? Érdemes magánba menni, vagy jó az sztk is? Beutaló kell?

Figyelt kérdés

4 képet csatolok, az első gond a fehér pici pöttyök, pár napja jelentek meg. Régebben is volt hasonló, de akkor lefagyasztottam és vagy kisebbek lettek, vagy le is estek teljesen.


A barnás 1db nagyobb méret az sokkal jobban kidudorodik, fagyasztotam már legalább 4x, de nem tűnik el. Talán kisebb lesz picit, de ennyi…


Mi lehet ez? Ne fagyasszam, hanem menjek inkább dokihoz?


Partnerem nem váltogatom, 4 éve kapcsolatban vagyok, és a páromban is megbízok.


(A barna pötty már vagy 6-8 éve megvan)


[link]


[link]


[link]


[link]


2023. szept. 7. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvos.

Ha nincs semmi gond, akkor legalább megnyugszol.

2023. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 6-8 éve megvan akkor biztos nem komoly baj jele. Anyajegy? A többit nem tudom.
2023. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőr-és nemibeteg gondozóba el kell menni, oda beutaló nem kell, max időpont és megmondják.
2023. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira jól nem látható, de olyan, mintha vírusos szemölcs lenne. A legjobb, amit tehetsz, ha a 3-asra hallgatsz!
2023. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, máskülönben nem tudod meg az okát. Lehet, hogy HPV.
2023. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!