Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lábizzadás, lábszag elleni...

Lábizzadás, lábszag elleni tanácsokat kérhetnék férfiak? nálatok mennyire gyakori lábszag?

Figyelt kérdés
Munka után, estére izzadt és eléggé erős lábszagom van, tanácsokat kérnék, hogy legalább enyhébb vagy ne legyen szaga, persze a fürdésen kívül , férfiak nálatok ez milyen gyakori probléma? milyen szereket használtak, már ha egyáltalán szokott lábszagotok vagy izzadt lenni...

2023. szept. 12. 16:39
A kérdező szavazást indított:
Gyakran szokott izzadni, büdös lenni a lábam.
Ritkán szokott izzadni, büdös lenni a lábam.
Nem szokott büdös, izzadt lenni a lábam.
Mindig, sűrűn szokott izzadni, büdös lenni a lábam.
14 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Akik tudnak tanácsot adni, nagyon megköszönöm.

Légyszi a rossz indulatú kommenteket mellőzétek...

2023. szept. 12. 16:40
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én szoktam venni ilyen lábszagtalanító, fertőtlenítő sprayt. Tescoban, vagy DM-ben, Rossmanban lehet kapni. Csak be kell vele fújni a talpad, ujjaid közt, illetve van ilyen spray cipőszagtalanító is azzal meg a cipőd belsejét.
2023. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2#, zöld pontot adom...
2023. szept. 12. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is büdös a lábam. Amúgy meg mindenem izzad, nagyon. Talán, mert kövér vagyok. Volt valamikor régen a talpamon egy szemölcs. A sebészeten, amikor eltávolították, a nővér felháborodva mondta, miért nem kezelem? A Sudeolt javasolta, de nálam az nem vált be. Másnapra minden bőrt lehámlaszt, ha evvel kened, harmadnapra meg ugyanolyan büdös lesz. A gyakori lábmosáson, és, hogy otthon járj mezítláb, amennyit csak tudsz, én mást sajnos nem tudok tanácsolni. Van itt egy 11 évvel ezelőtt feltett kérdés, de már akkor se lehetett kapni: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..
2023. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Patikában kapható Solutio antisudorica. Ez magyarra fordítva izzadsággátló oldat, helyben készítik el, magisztrális készítmény. Van hintőpor is.
2023. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Naturland lábizzadás elleni spray
2023. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Egészséges étkezéstől és rendszeres tisztßlkodástól az izzadtság maga nem budos.

Az izzadást pedig beszívja egy jó pamut zokni és egy jól szellőző cipő

2023. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szörnyen szenvedtem az állandó lábizzadástól, amíg rendbe nem tettem az étrendemet.
2023. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A helyes táplálkozásról és az izzadásgátló/cipőszagtalanító szerekről már mindent leírtak előttem (én a Scholl márkát is jó szívvel ajánlom).

Ami esetleg még szóba jöhet (drága megoldásként), hogy ezüstszálakkal szőtt tiszta pamut zoknit vásárolsz és viselsz a lábbelikben.

2023. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

tiszta pamut zokni, es cipo fertotlenites. a szagot bakteriumok okozzak. el kell pusztitani oket de hiaba ha a cipoben mindig vannak.


veszel formaldehid oldatot, minel tomenyebb annal jobb (30-40%-os szokott lenni), benedvesitesz vele ket vattapamacsot, beteszed a cipokbe es beteszed a cipoket egy lezart szemeteszsakba ejszakara.

tobb dologra figyelni kell, borcipot megtamadhatja, goze belegzese nem egeszseges (nyilt helyen csinald), borodhoz ne erjen (gumikesztyu) ruhahoz se mert foltot hagy es kuka.

2023. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!