Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak? Gyúrok kb 1...

Mit csináljak? Gyúrok kb 1 hónapja és elkezdett fájni a bal vállam alatt kb 10 cm-rel, oldalról nézve.

Figyelt kérdés
Kondi közbe napról napra egyre jobban éreztem , most meg már kb 1 hete fáj, nem voltam azóta edzeni, de még mindig fáj, nemtudom mit kellene csinálnom........
2010. okt. 17. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony.. Ha nem töltötted be még a 16-17éves kort, az ízületeid számára egészségtelen a súlyzós "gyúrás" :)

Épp ezért mellőzöm én is.. Ilyen kor alatt,hogyha nagyon nagyon izmos stb. akarsz lenni, akkor ne súlyzókkal hanem magaddal gyúrj, tehát fekvő, hasizom, vádli tréning. :) Nem minden dolog kamu ám a neten..

2010. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
16/F
2010. okt. 17. 15:30
 3/20 anonim válasza:
MIt gyúrsz 16 évesen menny fekvőzz ússz sok gyorsat úgy hogy kiköpd a tüdőd
2010. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Gondolkozzál már legközelebb...ha fáj a vállad, akkor nem szabad tovább terhelni! Hallgass a fentiekre:|
2010. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

sztem nem baj ha 16 évesen gyúrok, nagyon sokan ekkor kezdik!

és nem ilyen kommenteket szerettem vna , hnem h kenjem krémmel v vmi!

2010. okt. 17. 15:48
 6/20 anonim válasza:
kenjed richtofit sportkrémmel de szétfogod baszni az izületeid és lassú leszel
2010. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
akkor micsináljak?pihenjek még 1 hetet?
2010. okt. 17. 16:15
 8/20 A kérdező kommentje:

jah. és a 15:40 -eshez még annyit h alig fájt szinte nemis éreztem aztán meg , kis súlynál is éreztem és már nagyra nemmentem fel!

sztem te se csináltad vna másképp!

2010. okt. 17. 16:18
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát ez vicces.. "nem ilyen kommenteket szerettem volna" Ilyet kapsz és kész. A másik meg az,hogy akik így kezdik, mint te, fiatalon.. Azok mind pórul járnak mivel lehet,hogy 18 évesen 2 schwarzenegger lesz 1 testben, de 10 év múlva nem tudsz levágni egy szelet kenyeret kb :) Mivel az ízületeid halálra lesznek strapálva. És mégegyszer mondom,hülyeség az,hogy "nem ilyen kommenteket szerettem volna."Mindjárt nyitok egy témát azzal,hogy mi történik ha egész nap semmit nem csinálok csak lustálkodok? És ha mindenki azt mondja,hogy marha kövér leszek, stb. akkor írjam én is,hogy nem ilyen kommenteket szerettem volna, hanem hogy nagyon izmos leszek, stb.? :)
2010. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
előttem szólónak igaza van de hagyd abba a kondizást és ahogy már mondtam kenjed richtofitttal és ne erőltesd aztán meg fekvőz mert az ingyen van erősít mindenhol
2010. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!