Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A transz férfiak választhatnak...

A transz férfiak választhatnak maguknak intim méretet?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire értjük ezt.


Packert, strapont napi szinten, amilyet csak szeretnél.


Bottom growth ami a hormonoktól van, általában predeterminált.


Ha meg bottom surgery, akkor igen, általában az alkarról vett bőrt használják fel. Ha túl nagy, nem praktikus, mert a cisz farkakkal ellentétben ez nem egy üreges szövet, a mérete nem változik, és nem túl praktikus ha nagyon nagy.

Általában az egyik herébe van építve egy pumpa, amivel erekciót lehet szimulálni, de több megoldás létezik, doki kérdése.

2023. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikkel én találkoztam azok nagyon kicsik voltak, ezeket asszem a csiklóból formálták át
2023. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2, ezt hívják úgy hogy bottom growth, de ez nem műtétileg, csak tesztoszterontól lesz. És igen, ez picit fel tud állni.
2023. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
A makkból lesz a csikló, aminek meghagyják az ideg és vérellátását. A heréket és a barlangos testeket kivágják. A herezacskóból lesznek az ajkak, míg a hímvessző bőre pedig kifordítva lesz az új vagina. Tehát a hozott "anyag" hossza dönti el az új hüvelyméretet.
2023. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4, ez a transz fem műtét, itt másról van szó
2023. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Azt hittem a kérdés arra vonatkozott... Bocsi.
2023. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!